0

4 новорічні колекції

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 28.12.2015
7
Поділитись:

Опис


Декілька років поспіль робила до Нового року іграшки на ялинку. Робила багато, собі, родичам і друзям.  Зазвичай у вигляді тваринки, чий рік мав наступити за східним календарем.

Спочатку були "зайцекульки" з тенісних м'ячиків, потім дракончики з дитячих шкарпеток, наступна колекція була пошита з тканини і декорована в техніці декупаж. На рік коня пошила пласкі круглі іграшки з вишитим хрестиком конем і ялинкою зі зворотнього боку. На 2015-й були зроблені м'якенькі вівці. 

А ось на наступний "мавп'ячий" рік я чомусь не підготувалась:) Просто не попалася якась цікава і нескладна ідея.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Олено! Ваші ялинкові прикраси пречудові! Кожна колекція зі своїм шармом. Стільки кропіткої роботи, та й кількість теж вражає! Тільки вишивка хрестиком чого вартує! Я теж зараз навчаюсь їй за допомогою інтернету (надихнулась вашим майстер-класом з виготовлення еко-сумок, готую одну в якості подарунка).
Шукаю в інтернеті щось цікаве з "мавп'ячої" теми. Якщо реалізую, то обов'язково викладу.
Олено! Дуже сподобалась ялинка, сплетена гачком (якщо не помилилась). Викладіть, будь ласка схему або опис (якщо збереглися).

Ірино, дякую!

Опис ялинки тут https://www.p-an-da.com/2014/12/Little-Christmas-Tree.html

Дякую, Олено!

Такі милі дракончики із шкарпеток, а баранці - ну просто супер. Оленко, я як завжди в захваті! У вас золоті руки - стільки праці і душі вкладено. Чудові ідеї для подарунків!

Дякую, Маріанно!

Вражаюча робота, а головне - від серця, з душею...
Дуже вподобала дракончиків, вівці гарненькі))) А взагалі - всі прикраси по-своєму цікаві.

Дякую!

Хіт продажу