0

Давайте поговоримо про сайт

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 05.04.2019
45
Поділитись:

Опис


Добрий день, любі майстрині!

Сьогодні я до вас не з новим проектом, а з темою для обговорення. Так склалося, що мені, прихильнику журналу Burda з 30-річним стажем, пощастило долучитися до роботи нашого сайту від його створення восени 2015 року. З серпня минулого року маю честь бути редактором цього ресурсу. Отже, маєте фаната Burda і адміна в одному флаконі) Тому сподіваюся, що добре розумію потреби і бажання нашої спільноти. Створюючи матеріали для сайту, в першу чергу прислухаюся до себе, як користувача сайту. Що б я хотіла бачити на ньому, про що дізнатися, якого досвіду набути? Я дуже люблю свою роботу і, мабуть, як кожен із вас, дуже очікую на відгуки і коментарі: чи все вас влаштовує, які є зауваження і побажання.

Пропоную прямо тут висловитися на теми стосовно роботи сайту і його змісту. Розкажіть, будь ласка, що подобається а що не дуже. На що мені, як редактору, варто звернути увагу. Що в першу чергу вас цікавить на сайті, в пошуках якої інформації ви його відвідуєте?

Окреме питання – яке ваше ставлення до користування електронними викрійками? Поділіться досвідом роботи з ними.

Буду вдячна, якщо повідомите, наскільки зручно користуватися сайтом. Чи зрозумілий поділ на розділи, чи швидко ви знаходите потрібну інформацію. В яких технічних покращеннях є потреба?

Від себе теж висловлю кілька побажань. Я неймовірно вдячна майстриням, які презентують свої проекти на нашому фотофорумі. Дякую вам за час, який, при шаленій зайнятості, ви приділяєте фотозвітам і описам, завдяки яким усі мають можливість насолодитися прекрасним і набути корисного досвіду з шиття. Пропоную глядачам не соромитися і частіше писати в коментарях про свої враження на фотофорумі і в коментарях до статей на сайті. Бо навіть прості приємні слова – щедра винагорода авторам.

Чекаю на плідний обмін думками!

З повагою Олена Рапова, редактор burdastyle.ua.

Інші вироби користувача
+ коментувати

45 Коментарів

Сайт хороший. Единственное, что меня раздражает - это загрузка по одному фото.И очень часто после загрузки двух фото появляется какая-то ошибка, и больше загрузить нельзя. А еще после згрузки пост появляется не сразу, а нужно ждать. И только после этого можно добавить остальные фото.

Дякую, Олено. Знаю про цю проблему. Зараз проводяться активні роботи по технічному вдосконаленню сайта, обов'язкового наголошу на цьому увагу. Розглянемо можливість публікувати проекти без предмодерації. Основні правила на фотофорумі: давати назву проекту українскьою і вона має містити назву виробу (сукня, жакет, костюм тощо), також на фото не має бути написів.
 

сайт хороший - добре, що він є! :)
трохи є незручність в пошуку журналу за потрібний рік - слайдер недобре тут рішення (на моб. взагалі є проблеми з гортанням), може краще було б додати ще сторінку всіх журналів за певний рік. Також, звичайно, було б краще мати багатокритеріальний пошук викрійок.
Дякую за вашу роботу!

Я вас зрозуміла. Відпочатку розділ "Журнали" було так запрограмовано - зі слайдером. Думаю, вивести обкладинки всіх журналів на сторінку було б зручніше для перегляду. Дякую за відгук!

Информативно и удобно, когда отшитое изделие и его прототип из журнала представлены на одной странице. без отдельного клика. Там же - другие изделия по этой выкройке.

Ірино, якщо я правильно зрозуміла, ви пропонуєте, щоб на сторінці з фотофоруму з проектом відображалися модель з журналу і інші проекти за цією викрійкою? Навряд чи це можливо. Оскільки галерея моделей з фотофоруму прив'язана до сторінки з викрійкою і на неї просто потрапити, натиснувши на номер моделі, зазначений поряд із фото на фотофорумі. Без цього кліку не обійтися. Дякую за пропозицію.

Привіт, Олено!
Ти з таким трепетом відносишся до роботи, що це помітно на сайті. Наповнення постійно розширюється і вдосконалюється, теми актуальні, майстер класи теж, ця сторона сайту мені подобається.
Але зауважень дуже багато, здебільшого технічних. Я стала значно менше публікуватись, через технічні і не тільки моменти.
1. Реклама. Без неї нікуди, це зрозуміло, але де реклама тканин, фурнітури, курсів, виставок рукодільних, швейної техніки та меблів, фото робіт губляться серед рекламних фото різної гидоти. Особливо з телефону. І ніякі аддблоки його не блокують!!!!
2. Постійні проблеми з завантаженням фото.
3. Неможна зберегти чернетку
4. Поле сезони, для жін чол, стилі здаються зайвими. Хоча б стилів було більше.
5. Пошук з різними фільтрами повністю по сайту хотілося б. І по розміру, по типу одягу...
6. При завантаженні посту незручний дуже-дуже вибір номеру журналу, особливо якщо не останній випуск, гортаєш ті довжелезні назви туди сюди, і не знайдеш, та номер викрійки.
7. Хотілось би більше можливостей редагувати текст. Зробити крупніше, жирніше. Бо якщо великий опис, неохота ту дрібноту читати серед постійно випливаючої реклами.
8.приєднуюсь, завантажувати фото не по одному!!!!
9. Менше капч, оцих я не робот і картинок! Навіщо цей захист! Вже на сайти держустанов потрапити простіше! Невже якісь боти тут коменти пишуть...

Фух! Але треба скопіювати)))) бо знаєм ми цей сайт! Осучаснити його!!!!!!!

Надю, дякую за розлогий відгук. Все по ділу) Слушні пропозиції.
Капчу "я не робот" довелося вимушено підключити, бо атаки ботів трапляються і у нас. Я рада, що їх майже не помітили, бо замість роботи займалася оперативним видаленням коментарів з посиланнями на сайти з дуже сумнівним змістом лише для повнолітніх. Коли стало зрозуміло, що навала не припиняється, увімкнули капчу. Саме збиралася запропонувати її прибрати і подивитися, чи не заспокоїлися ті боти) Бо зрозуміло, що це заважає користувачам.

А, так розхвилювалась, що про електронні викрійки забула згадати))))))
Шили, знаємо))) Досить таки зручно, якби ще хтось поклеїв та вирізав))) можна було б якісь конкурси проводити з призами у вигляді електронної викрійки на вибір)))) треба ж привертати аудиторію! А то одні й ті ж самі 10 чоловік коментують один одному! Вже всі як рідні))))

Особисто мені сподобалося працювати з електронними викрійками. Склеїти і вирізати мені легше, ніж з калькою перезнімати з купи ліній) Думаю, це ще справа особистих уподобань і звичок. Де б мені ще взяти зайві годин 10 на добу, щоб завантажити електронні викрійки з номерів за 2010-12 рр..) Зараз на щастя ми маємо можливість запропонувати моделі зі спецвипусків і, ура!, нарешті - з електронного каталогу. Тому роботи додалося багатенько. Та над такими завданнями працювати у мене вдосталь натхнення)
Про конкурси треба подумати)

І ще одне, щойно помітила! З телефону розділ інші роботи користувача не готрається, видно тільки 1 цілу роботу і дві половинки інших.

О, це вже після вихідних виправимо, так не має бути.

1. Мені цікаво: чи можна у розділі "Викрійки", коли переходимо на роботу з Фільтром, зробити вибір за розміром? Наприклад, я обираю "Сукні", сайт вікриває всі сукні. А чи можна потім ще побачити сукні потрібного розміру?
2. Якщо буде відеоблог Burdastyle на YouTube (або просто тут, на сайті, як продовження статті у Енциклопедії) з докладним відображенням, як робиться певна операція - то буде щастя починаючим майстриням або певним нагадуванням про правильне виконання для майстринь з невеликим досвідом :) Я іноді щось можу неправильно зрозуміти в описі. Але коли є приклад на відео - це завжди вирішує питання. Я знаю, що сторінка вже є (https://www.youtube.com/playlist?list=PLS2dwWD7xpIShKrNZ48AFdC4K014ufgSx). От тільки немає про те, як працювати з блискавками, косою бейкою готовою чи як власноруч робити, всі види обтачок розглянути, як робиться гульфик з відкосом та інше.
3. Із завантаженням на форум проблем не виникало. Пошук працює швидко. Всі розділи зрозумілі та зручно розташовані. Був досвід з електронними викрійками, все роздруковано було правильно, без похибок.
4. Дякую за розміщення журналів минулих років, тепер пошук став більше за зручніше.

Світлано, вдосконалити таким чином фільтри у "Викрійках" є у планах. 
З відео-МК складніше, оскільки це потребує значних ресурсів і підготовки. Розділяю бажання бачити різні швейні операції у відео МК, проте поки що обіцяти це не можу. Будемо мати на увазі. Можливо, із розвитком сайту ми зможемо запропонувати і такі МК.

Дякую за відгук і активність на сайті! Зі зворотним зв'язком працювати над сайтом легше і приємніше)

Основные моменты работы сайта девочки озвучили. Фильтр поиска выкроек,к сожалению, неудобный... если нужно найти платье в пол определённого размера, приходится пересматривать 60 страниц различных платьев.С этой точки зрения,поиск выкройки на параллельном сайте происходит намного быстрее, даже с учётом ужасно медленной загрузки. И да- загрузка фото на форум.. медленно и муторно,часто отбивает желание публиковать что-либо.
Но главное- поиск! А за сайт- огромное спасибо! И за Вашу работу!

Дякую за схвальний відгук, дуже приємно)
Щодо фільтрів і завантаження фото на форум - проблема зрозуміла, будемо працювати.

Привіт, Олено!  На сайт заходжу кожен день, часто оновлюються публікації це добре, дякую за роботу. Підтримую вище коментар, з приводу наявності черновика, щоб можна було зберігати публікації та в подальшому редагувати. Незручний пошук журналів. Електронними викрійками не користуюся, я переводжу викрійки з журналу на плівку (парникову) яка продається на метраж в хоз.магазині, дуже зручно і всі лінії добре видно.

Вітаю, Тетяно! Дякую за пропозицію. Згодна, чернетка на фотофорумі - зручна опція. Щодо іншого - уже вимальовуються декілька пунктів, які збігаються майже у всіх. Це допоможе мені чітко сформулювати план покращення роботи сайту.

Добрый вечер, Елена. Спасибо за Ваш труд и обратную связь с пользователем сайта. В дополнение к сказанному другими девушками выскажу такое. Нужна реклама магазинов соответствующих товаров - инструментов, машинок, тканей и т.п. Также было бы очень интересно почитать-посмотреть пусть краткий обзор модных показов, каких-то событий и мероприятий по теме моды в Украине, мире. Потом, мне очень нехватает обычного форума, где мы можем поделится (а скорее, почерпнуть) своими приемчиками, методами, технологиями - приходится искать эту информацию на сайтах конкурентов. Расположите, пожалуйста, полный предварительный обзор всех изделий по одной модели, также как и полный обзор всех моделей одного пользователя, на весь экран - неудобно пролистывать их поштучно и совсем не наглядно, какие они есть в принципе. Также хотелось бы иметь возможность увеличивать фото на экране, т.е.приближать детали (при просмотре с телефона). И, действительно, хочется акций, распродаж, конкурсов с призами)). Особенно это касается электронных выкроек и особенно в праздники.)

Добрий вечір, Дар'я. Дякую за розгорнутий відгук і пропозиції!

У планах на цей рік розглядається питання тематичної реклами, яка стосується товарів для рукоділля.

Для модних оглядів поки що, на жаль, у мене просто не вистачало часу. Постараюся приділити і цьому аспекту більше уваги. До речі, якщо в нашій спільноті є люди, які цим захоплюються і, можливо, роблять модні огляди на власних сторінках в соцмережах, я б розглянула можливість таких публікацій на сайті.

Запустити і підтримувати окремий текстовий форум досить витратно. Тому від початку роботи нашого сайту вирішили об'єднати функції форуму і фотофоруму. Тут можна спілкуватися, ділитися лайфхаками, а не лише демонструвати готовий виріб. Крім того, в розділі "Майстер-класи" усі бажаючі можуть самостійно завантажувати власні МК (я можу допомогти - достатньо вислати на мою пошту фото і текст).

Огляд виробів с фотофорума, пошитих за однією викрійкою, думаю так і залишиться у галереї-стрічці. Поки що для цього може бути лише таке технічне рішення. 

Щоб побачити фото у повному розмірі, клікніть на фото, воно збільшиться, а потім відкрийте його правою клавішею мишки в окремій вкладці - там воно буде у повному розмірі, такому, як його завантажив користувач. Те саме стосується перегляду фото моделей із журналів.

Дві пробні акції з розпродажу викрійок ми вже робили минулого року. Займаємося цим питанням. Дякую, що озвучили цю пропозицію.

Конкурси з призами - річ дуже приємна. Але хочеться, щоб у конкурсах, в свою чергу, активніше брали участь користувачі) Подумаємо і на цю тему)

Доброго дня. Дуже не вистачає функціїї для збільшення фотографій або викрійки. Зазвичай заходжу на сайт з телефону і іноді дуже треба збільшити фото, щоб побачити окремі деталі і нажаль немає такої можливості. Зробіть таку функцію для користування з мобільного телефону.

Добрий день, Ольго. Передам інформацію програмісту. Дякую за відгук.
Зараз на смартфонах є можливість побачити фото в оригінальному розмірі. Клікніть на фото, воно збільшиться і ще трішки утримуйте його - з'явиться меню, там виберіть "відкрити у новій вкладці" і побачите фото в його максимальному розмірі.

Дуже дякую Вам за Вашу роботу.

Маю тільки одне маленьке зауваження. Чи не можна, щоб у списках журналів випуски "Бурди" ішли окремо від журналів по вишивці і в'язанню. Просто інколи доводиться між 3 і 4 номерами дуже довго гортати.

Дякую за ваш відгук, мені дуже приємно.

Зараз в розділі "Журнали" над слайдером з журналами є фільтр. За замовчанням там стоїть "Всі", натисніть на нього і у меню виберіть потрібний вид журналів, тоді бачитимете лише їх. Подивіться на скріншоті, будь ласка.
http://prntscr.com/n98wxu

Дуже дякую! Не помітила)

Клас! Теж не помітила)))

Леночка, спасибо за Ваш труд и труд всей большой команды Burdastyle))) Сайт люблю, пользуюсь с удовольствием эл.выкройками, МК да и советами всех мастериц))) Согласна со многими пожеланиями))) К большому моему сожалению, я не всегда могу участвовать в конкурсах и фотофорумах, но если их станет чуть больше, может и попадать буду чаще;)))  А если серьезно, то хотелось бы больше полезной рекламы и информации (новинки тканей, швейной техники, мастер-классы от дизайнеров, стилистов), можно даже конкурсы с призами в виде пригласительных на тематическое мероприятие...

Марино, дякую за приємні слова!))) Позитивні відгуки окриляють)
І дякую за цікаві пропозиції - є над чим подумати.

Дуже дякую, Олено, за вашу роботу і за можливість висловити свої пропозиції. Мені особисто дуже не вистачає у розділі "стиль" підрозділу "святковий" або "тематичний", де можна було б розміщати новорічні костюми, сукні для танців, для корпоративів, бо до "весільних" чи "богемних" такі речі важко віднести, особливо дитячі. А ще можна було б зробити розділ переробок, щоб не шукати їх по всьому форуму. 
А загалом сайт дуже зручний! Особливо тішить пошук викрійок, у мене з цим проблем не виникає, дуже багато типів одягу, і сторінки відкриваються швидко. Електронними викрійками ще не користувалася, вистачало тих журналів, що маю. 
Із публікацією роботи теж проблем не виникає. Я вже писала якось, що спочатку загружаю всі фото, а потім пишу назву і роблю опис. Не знаю чому, але так фото грузяться без проблем і зависань. 

 

Лоро, дуже вдячна за коментар! Стилі додамо обов'язково найближчим часом.

З публікацією на фотофорумі вчиняю так само - спочатку завантажую всі фото, а лише після них - всі текстові поля заповнюю. Тоді все вантажиться без збоїв. Хоча все одно треба доопрацювати, щоб не було складнощів.

Доброго вечора. Я рада, що в нас є свій сайт)))

Дякую вам за роботу!

Маленьке технічне зауваження: коли лайкаєш чиюсь роботу, то оновлюється вся сторінка, при цьому тебе повертає на її початок. Трохи незручно)

Успіхів вам і натхнення! Дяк)

Нелю, і вам дякую, що не залишилися байдужою і долучилися до обговорення)

Зрозуміла про "лайки", подумаємо, як це вирішити.

щойно спробувала завантажити на фотофорум... я так і не зрозуміла чим все скінчилось)

воно не зразу показує?)

Нелю, для захисту сайту була ввдена предмодерація. Тому завантажені проекти з'являються на форумі після того, як я їх опублікую) Зазвичай я приблизно щогодини перевіряю, чи є новий проект, навіть у вихідні дні стежу за цим, щоб автори довго не чекали. Зараз розглядається питання, щоб вимкнути предмодерацію. Але поки що так.

Доброго дня, Олено. Після ознайомлення з проблемами інших,я хоча б зрозуміла,що не поодинока. Декілька років тому, я вже намагалася прийняти участь у форумі і зіткнувшись з проблемами відклала свій намір. На цей раз я вирішила, що дійду до кінця. Можу сказати, що витратила багато часу поки розібралася, тому вважаю за потрібне ввести рубрику запитання-відповіді-пропозиції. Можливо це і Вас дещо розвантажить. Також не завадить рубрика аксесуари та декор. Підтримую рубрику "переробки".
Щодо електронних викрійок, то особисто мені незручно ними користуватися, бо я беру декілька розмірів і вивожу потрібні мені лінії, тому сучасні паперові викрійки для мене велика зручність. Впевнена, що Ви пам'ятаєте колишні журнали, де кожний розмір був окремо накреслений.
Тепер, щодо запитань:
1. Якщо в мене виникає запитання, то як його можна задати Вам і як можна задати форуму?
2. В журналі бачила, що є "burda" в інстаграмі та в фейсбуці, але не змогла їх знайти, можливо у Вас є актуальні адреси.
3. Бачу, що існують клуби, але немає інформації, як стати їх учасниками, або створити власний.
4.Дуже хочеться побачити всю спільноту форуму на окремій сторінці, але не знаю як.

Доброго дня Катерино, вибачте що вставляю свої п"ять копійок про електронні викрійки, я теж маю розбіжності розмірі у різних частинах тіла, і роблю так само як і Ви. У електронній викрійці є так само як у паперовій вся лінійка розмірів, і всі маніпуляціі з нами також можно проводити. Можливо Вам мій допис корисний. якщо ні - то незважайте.

Дуже корисний, дякую Вам Ольго, що пояснили. Спробую ще раз. І тепер знаю до кого звертатися у разі потреби.

Катерино, я дуже рада, що тепер ми можемо бачити ваші цікаві проекти. Тому й розпочали цю бесіду, щоб дізнатися про можливі проблеми і бажання відвідувачів сайту. Рубрики додамо. 
Я сама лише "за", щоб у нас була можливість швидкого доступу до контакту між користувачем і мною, як адміном спільноти. Бо завжди рада допомогти і відповісти на питання. Треба думати, чи можливо якось технічно організувати такий розділ.

Про електронні викрійки не зовсім зрозуміла. На наших електронних викрійках все так, як і в журнальному вкладиші - на листі з викрійкою усі її деталі одночасно в усіх її розмірах, розрізняються вони різними видами ліній 

https://prnt.sc/n9zh37

https://prnt.sc/n9zhsz

Краще, ніж в журналі, те, що у придбаному файлі буде лише одна конкретна викрійка (з усіма її розмірами), не треба видивлятися лінії серед купи інших викрійок. Але це вже дійсно, кому як зручніше.

 

Далі по пунктах:

1. Особисто мені завжди можна написати на мою робочу пошту  e.rapova@burda.ua  Знайти її і інші можна на сторінці "Контакти"  https://burdastyle.ua/kontakty
Також можна написати мені особисте повідомлення тут на сайті (тисніть на моє ім'я - потрапляєте на сторінку з моїм профілем - під аватаркою є кнопка "Надіслати повідомлення").

 

На форумі питання можна задати, зробивши його у вигляді звичайної своєї публікації. Нехай заголовок відображає коротко суть проблеми. Фото додайте хоча б одне, бажано близьке за темою. Краще якесь власне, бо фото з інтернету може бути чиєюсь власністю (щоб ненароком не порушити авторське право).

 

2. Адреса нашої спільноти у фейсбук  https://www.facebook.com/burdamagazine/

В інстаграмі, на жаль, сторінка зараз не активна. 

 

3. Клуби - це цілковита ініціатива наших майстринь, які об'єдналися за місцем проживання. Просто на форумі в своїй публікації запитували, чи є бажаючі зустрітися в такому-то місті, в коментарях і особистих повідомленнях обмінювалися контактами і організовували клуби. Думаю, це вдала ідея - розмістити десь на видноті адреси сторінок у соцмережах наших клубів. Поки що дам їхні контакти тут:
Київ "Швейні штучки" - https://www.instagram.com/shvejni.shtuchki/

Одеса "Девочки с иголочкой" - https://www.instagram.com/devochki.s.igolochkoy/

Дніпро "Миссис шью" - https://www.instagram.com/missis.shyu/

Суми - клуб наймолодший і поки ще має власної сторінки в соцмережах

Про всяк випадок моя власна сторінка, на якій також анонсую важливі публікації на нашому сайті https://www.instagram.com/olena_rapova/

 

4. Окремої сторінки, де зібрані усі користувачі, немає.

 

Дякую, все зрозуміла.

Суми - ми тут: https://www.instagram.com/explore/tags/%D1%81%D1%83%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0...

Всім привіт і чекаємо на Вас!

Доброго дня, Олено! Нарешті і я знайшла час, щоб написати коментар. Краще пізно ні ніколи. Але я тепер у вигиідному становищі, критикувати вже не треба, бо нічого (жартую). Так, про всі недоліки, які я б перелічила вже написали інші дівчата, скажу лише те, що я дуже рада, що є сайт. Завжди з радістю заходжу сюди, я з Вами з самого початку, ще до своєї реєстрації. А от зареєструвалася, коли почала купувати електронні викрійки. Це дуже  зручна і перкрасна річ, я багато їх купила( можливо я навіть рекордсмен - 52 шт.), і багато вже відшила. Для мене склеювати та вирізати навіть зручніще та цікавіше ніж перезнімати з журналу, та ще й спецпаперу ніякого не треба. Тож цією послугою я задоволена дуже! І великий плюс її в тому, що можна купити викрійку з будь якого давно колись НЕкупленого журналу, засмучує хіба що ріст ціни. алеж..... Також подобається, що можна заздалегіть продивитися анонси, почерпнути багато ідей. а особливо побачити на форумі роботи інших майстринь. Бо іноді так буває, що натхнення приходить від чиєїсь гарнючої роботи. Тому я дуже вдячна Вам особисто, і всьому колективу сайту та редакції за цей проект, бажаю тільки розвитку і процвітання всім нам на користь і на радість

Ольго, дякую за позитивну оцінку нашої роботи і за гарні побажання. Будемо покращувати роботу сайті по мірі можливостей. Озвучені майже одноголосно зауваження розглянемо, на реалізацію того, що технічно можливо, потрібен час.

 

Дуже рада бачити в вас однодумця щодо користування електронними викрійками. Бо мені теж подобається їх вирізати і клеїти) От правда, іноді жалкую, коли беру модель з дуже старого журналу, до якого не існує електронних викрійок. Іноді це навіть спонукає знайти таки схожу модель зі свіжих номерів) До того ж для друку беру не новий папір, а прошу всіх знайомих і родичів приносити мені з офісів непотрібні документи, чернетки. Лінії викрійок все одно добре видно. 

Як я вже згадувала вище, дуже постараюся поступово додати викрійки з журналів 2010-2012 рр. Завантаження моделей з кожного журналу потребує кілька днів присвяченої лише йому роботи. Але окрім цього є багато інших завдань.

 

Сподіваюся, що на форумі ми побачимо ще більше проектів і до нас доєднаються нові майстрині. Бо наші проекти - це дійсно корисний досвід і наочна інформація. Мабуть, як більшість із нас, я теж перед шиттям вибраної моделі спочатку дивлюся, як її пошили інші, які зауваження тощо. Тож дуже вдячна усім, хто публікує свої проекти на фотофорумі.

 

 

 

Вітаю, Олено. Підтримую всі побажання дівчат. Ще + хочеться фільтр у "кабінеті" в розділі "вибране", бо все гамузом. Щоб можна було фідфільтрувати за типами: сукні, пальто, штани ...

і можливості видаляти лишні коментарі, як от зараз.  :)

Дякую, Маріанно! Зрозуміла ваші зауваження і пропозиції)