0

Картатий комбінезон

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 05.09.2015
3
Поділитись:

Опис


07.05.2014

Рідко зараз купую ШЛБ, щось моделі там все простіші:) А побачила цей комбінезон 1/2014-1І і вирішила, чому б не поекспериментувати. Тканина , легка, м’яка костюмна (35% вовна, 65% віскоза), - подарунок подруги Олени. Звичайно, можна було пошити гарну картату сукню. Але я захотіла зробити дещо незвичайне для себе. Нехай це буде комбінезон! Перший мій комбінезон, до нього в моєму гардеробі не було такої речі.

Тканини було півтора метри. Втиснула майже усі деталі викройки. Тільки внутрішні відвороти рукавів, внутрішню деталь коміру, внутрішні деталі паска і внутрішні деталі кишень довелося викроїти з тканини від старих джинсів кольору какао, що за структурою нагадує м’яку замшу (але це бавовна).

Клітинки стикувала, але на бокові частини переду брюк не вистачило тканини з точним збігом малюнку. Там клітинка не зійшлася, та й потому:)

Викрійка і результат викликали змішані відчуття. Шила свій 38-й розмір без змін. Верх комбінезону вийшов чудовим. Дуже хороша лінія реглану, рекомендую. Штани здивували дуже низьким кроковим швом, про який в інструкції нічого не говориться. Якщо пасок носити, на що особливо наголошено в журналі, на стегнах, то в мене край крокового шва буде бовтатися ледь вище колін. Дивно, викрійка на зріст 168 см, а у мене 170. А на фото в моделі пояс нібито на стегнах, але і кроковий шов виглядає нормально. Може це через мою завищену лінію талії. Я вирішила носити комбінезон з поясом на талії. Штанини теж викроїла за інструкцією довжиною ледь нижче середини литки. Не сподобався вигляд. Якось куцо і жалісливо, ніби тканини не вистачило. Та й пропорції не дуже виходять. Два рази підвернула, так ніби краще.

В цілому комбінезон доволі просторий і навіть зручний. Тільки трохи вигинається застібка-«блискавка» там, де утворюється легкий напуск над поясом.

Спеціально додаю фото в комбінезоні у вільному вигляді. Пояс розташований на близько 15 см нижче талії, кроковий шов нижче належного сантиметрів на 10. Ну і довжина брюк помітно нижча, ніж на фото в журналі. Не впевнена, що можна носити комбінезон у такому вигляді.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Комбінезони і справді такі... непевні предмети одягу, ніколи не знаєш, як виглядатиме, а виправити потім важко. "Гленчек" - класна тканина і імідж такий англійський вийшов. З поясом і напуском виглядає гарно і тобі личить:-)

Оксано, так і є з цими комбінезонами. Я наважилася цього літа пошити ще один. Наступила майже на ті самі граблі:) Знову доводиться підтягувати його повище. Мабуть таки наважуся його вдосконалити.

А мне понравился в Вашем варианте. Если бы не прочитала описание, то и не подумала, что есть какие-то сложности)) 

Хіт продажу

№ викрійки 144
59.9