0

Сукня з "конвертом"

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.09.2015
6
Поділитись:

Опис


03.12.2012

Звичайно, як побачила цю сукню 12/2012-141 в анонсі, я зрозуміла – це «моя» модель:) Причому більше враження справило саме фото однотонного оригіналу зі старого журналу.

Кортіло скоріше пошити і точно розрахувати витрату тканини. Сукня ввижалася з красивої то картатої, то однотонної, то в стилі Шанель тканини. Магазини не порадували нічим хоч близько схожим. Все темне і похмуре.

А сукню хочеться:) На ідею зробити її комбінованою наштовхнув опис в журналі: «Верхня частина сукні нагадує короткий жакет із застібкою на один ґудзик». Ось і наважилася приладнати шматок картатої тканини 70х180, а для спідниці згодилася… розпорота стара довга пряма спідниця. Тому моя сукня довжиною 65 см, а в задньому середньому шві – звичайний розріз зі шліцою (на хитромудрий Діорівський просто не вистачило тканини). Сукня без підкладки.

Ґудзик сама обтягнула тканиною від спідниці. Щоб уся конструкція з гудзиком лягла красиво, потрібно ретельно зробити розмітку ліній шва, акуратно прокладати строчку за інструкцією. Потім зрізати припуски близько до шва і зробити хороші надсічки в кутках. По краях горловини і рукавів зробила бахрому. Все точно по журналу (довжина, висота), верхній край оброблений щільним «зигзагом», бахрома нашита зверху горловини і країв рукавів.

Шила свій 38-й р-р, мій зріст 170 см. Викрійка дуже-дуже хороша! Особливо сподобалося, як все сіло на спинці. Для мене виточки просто ідеально розмічені. М’які зустрічні складки на спідниці приховують (якщо є) невеликий животик. Рукав теж вшила доволі легко.

P.S. Спробували більше приталити сукню, не сподобалося. Через те, що вона двокольорова, виглядало дисгармонічно і загубилася ілюзія спідниці з жакетом. Виглядало як половинки двох суконь, які випадково поєднали в одну. Тому залишила напівприлеглий варіант. Згодом вкоротила спідницю до довжини 60 см і відпорола бахрому. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Кнопки "редагувати" або "видалити" відсутні. Ось і результат. Помилково додала опис від іншої сукні.

Гарна сукня! Дуже акуратна робота!

Дякую, Надіє!
(Замінила фото на ті, що відповідають опису).

шикарна робота. А я попередню дивилась, думаю де ж там конверт? Вам дуже личать такі пастельні кольори, як завжди неперевершено!

Олено, чудова сукня! Ви в ній дуже елегантна. Теж планую її пошити. 

Дякую, Ольго!
Шийте, модель чудова, досі подобається.

Хіт продажу