0

Вітаємо!

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 13.09.2016
3
Поділитись:

Опис


Рівно 10 днів тому ми святкували День народження нашого сайта. Сьогодні ж святкує свій День народження його контент-менеджер Ольга Юр'єва!

Ось такий добрий знак:)

Олю, щиро вітаю з вашим святом! Бажаю нових творчих доробків, успішної праці над сайтом, підкорення нових вершин кар'єри і саморозвитку, усіх особистих гараздів!

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Олечка! С днем рождения!

Счастья, здоровья, творческого вдохновения! Ты большая умничка, оставайся такой же неугомонной, эмоциональной и открытой! Очень любим тебя и все, что ты для нас делаешь!!!

Дякую, мої хороші! Мені надзвичайно приємно працювати у такій " творчій он-лайн майстерні " як наша!  Ваші фід-беки додають мені запалу. Це дуже надихає, працювати у такій доброзичливій атмосфері, створеній нашими форумчанками. Сподіваюсь вас радувати корисними та креативними ідеями щодня)

 

P.S.: Коли вже в мене День Народження, хочу скористатись можливістю та попросити собі подаруночка)) Коментуйте статті в Енциклопедії. Мені справді дуже цікава ваша думка і, можливо, я б змогла дізнатись про що вам читати цікавіше))

 

 

  Олю! Щиро вітаю з Днем народження!

  Бажаю творчого нахнення,  втілення всіх задумів, проектів, здоров'я, жіночого щастя!

  Дякую за Вашу працю, за цікаві статті! Завжди із  задоволенням читаю їх! Дякую за все, що Ви робите для нас, любителів сайту!

 

Хіт продажу