0

Вишиванка з готової туніки

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 15.09.2015
6
Поділитись:

Опис


02.07.2015

Колись давно купила готову німецьку туніку з бавовни. Трохи поносила і забула про неї. Але я люблю щось старе переробляти у нове. Прийшла ідея зробити з неї вишиванку.

Випорола з туніки пластрон в дрібну складку. Його деталі і вирішила замінити на вишиті. Перенесла контур викрійки пластрона на канву і знайшла в інтернеті такий мотив вишивки, щоб помістився в ці деталі.

Використала 18 кольорів ниток муліне. Вишивала у вільний час зо три тижні. Вишила білими нитками також і фон малюнку, щоб не залишату "голу" канву. По краях проклеїла вишиті деталі пластрону смужками флізеліну, щоб не осипалися і для міцності.

У туніки обрізала рукави і прибрала зав'язки. Прикрасила косими стібками червоного кольору низ туніки і пройми.

Фото зроблені біля сусідньої школи. Діти ще рік тому так патріотично її розфарбували.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Очень, очень рада снова вас видеть. Скучала за вами и вашими моделями. Как хорошо, что теперь у нас есть НАШ сайт. Удачи вам.

Дякую, Юліє! Я мріяла, що колись буде наш сайт. І він у нас таки є!

Ну й вистачаэ ж у тебе витримки, такою ювелірною дрібнотою займатися.... Дуже гарно, все так детально продумано. 18 кольорів ниток, жах якийсь, для мене це дуже багато.

В мене пересилює бажання отримати бажану ввишивку над складністю і дрібнотою роботи. Хоча вишивка для мене - чи не найважче рукоділля. Складніше від плетіння.

Не перестаю удивляться и восхищаться Вашим мастерством.

Дякую, Ганно! Рукам спокою немає)))

Хіт продажу

№ викрійки 117
69.9грн