0

Помаранчеве пальто

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 22.10.2016
10
Поділитись:

Опис


Наприкінці 90-х я купила собі дороге довге зимове помаранчеве пальто з найчистішої шерсті. Носила, поки не вийшов з моди фасон і помаранчевий колір. А дочка через роки іноді питала, чи не віддала я кому-небудь своє пальто. Воно для неї залишилося символом її дитинства: серед зими мама в яскраво-помаранчевому пальті.

І ось мені здалося, що помаранчевий колір повертається в моду, і я зважилася перешити своє пальто. Мені давно подобалася ця модель. І практично в точності деталі викрійки помістилися на деталях розпоротого пальта. Купила тільки нитки, ґудзики і кольорову віскозу на підкладку.

Викрійка пальта Шити легко та швидко 2/2007#1E пречудова. Тільки відмовилася від клапанів над кишенями, тому що через них сильно розчепірювалися складки під грудьми. І самі кишені перемістила впритул до бокових швів, що теж вплинуло на складки краще.

Пальто перешила давненько (фотографії чотирирічної давнини), але подобається воно мені і досі. Тому вирішила показати і похвалити викрійку. Дуже вдалий реглан.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Яскраве апельсинове пальто! Такий соковитий виклик сірим осіннім дням! Гарне виконання, Олено! Вам до лиця і фасон і колір пальта. Таку кропітку роботу зроблено: розпороти, вмістити викрійки, знову пошити! Захоплююсь Вашим терпінням та старанністю.

Дуже гарне пальто, вдалий фасон, а колір -просто знахідка для сірих осінніх і зимових днів! А від Вашої підкладки не могла відірвати погляд.Вам дуже личить!

  Шикарна переділка! Глядячі на пальто, отримуєш естетичне задоволення, милується око від гарної та якісної речі. Колір шикарний, такий теплий та затишний.  Підкладка гарно поєднана з кольором пальто, додала яскравості та шику. Вам дуже личить і за кольром, і за фасоном.  

Дівчата, дякую за такі захоплені коментарі! Вони дуже тішать і гріють:)

Очень красивый цвет, Идеальный для шатенок и брюнеток. Пальпо получилось красивое, модное и стильное. А подкладвооще супер. Очень люблю красивую изнанку.

Дякую, Анжеліко! 

Пальто - апельсинка от плохого настроения серой промозглой осенью!

Вам оно очень идет - цвет, фасон. А подклад - отдельная красочная история!

Рукав-реглан очень интересный, спасибо, взяла на заметку.

 

Дякую, Катерино! Мені ця модель здається поза модою. Силует ампір, класичний крій. Трохи в англійському стилі. І цей самий арочний реглан тут дуже вдалий.

Класне, стильне, колір такий осінній!!!!!

Дякую!

Хіт продажу