0
Акція 1+1=3

Синя сукня в стилі "Шанель"

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.09.2015
16
Поділитись:

Опис


23.10.2011

Сукню захотіла пошити собі відразу, як побачила перший анонс на сайті. Це модель 10/2011#115. Вона мені дуже-дуже подобається! Почуваюся в ній впевненою і тендітною одночасно. Якщо ми своїм одягом посилаємо знак про те, хто ми є, то ця синя сукня – найточніше подання мене всім навколо.

Шилася вона легко, тільки з розміткою, зметуванням і відпарюванням складочок прововтузилася добрячих півдня.

Нічого не змінювала в своєму 38-му розмірі. Додала тільки пату на спинці зі «спорідненої» викрійки, по якій пізніше зшила собі іншу сукню.

Ця сукня вийшла надзвичайно комфортною і затишною. Тканина – платтяна, достатньо важка, але м’яко спадаюча. В «житті» вона глибокого кольору чорносливу , темніша ніж на фото, я навіть боялася, що буде здаватися майже чорною.

Мій блог

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Дякую, Тетяно!

Очень красиво.:)))

Вишукана елегантність та стримана краса! Мені дуже подобається.

Яка краса!

Дівчата, дякую! Сукня стала улюбленою.Вона доречна в самих різних ситуаціях. Не уявляю, щоб вона колись вийшла з моди:)А ще - вона така зручна.

Дуже рада вас тут бачити, бо добре пам*ятаю ваші роботи з російського ФФ! Усе як завжди вишукано, оригінально й акуратно. Успіхів вам!

Тетяно, дуже приємно, що не забули мене:) Ось, поки що додаю на наш форум свої старі роботи. Ті, якими особливо пишаюся)))

Оленко, краса та й годі. Пам'ятаю ваші роботи по рос ФФ. Вони у вас всі чудові. Переносьте їх усіх на рідний. У вас дуже стильні речі.

Мар'яно, дякую! Та скільки можна вже ці фото туди-сюди "перевозити"))) Декотрі, найстаріші, вже тричі міняли "адресу". Зі старого сайту на новий,потім на найновіший, далі - в блог, теперь, нарешті, на український сайт.
Їх вже понад сотню є:) Відібрала на мій погляд найкращі, так зо три десятки виходить)))

До слова "тепер" м'який знак причепився)))

Не помню у тебя это платье... Но нррравится! Хорошенькая, как всегда!))) С открытием вашего сайта, дефффчонки!

Марина, как здорово, что присоединилась к нашему сайту! Это платье сшито еще осенью 2011, тогда же и сфотографировано. Палочка-выручалочка просто:)

скромно і дуже жіноче плаття. можна таку викрійку мені?

 

Дякую, Галю! На сайті є викрійки, починаючи з 2013 року.

.

Зачекайте будь-ласка