0

Блузка-матроска

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 16.01.2017
19
Поділитись:

Опис


План пошиття цієї блузки визрівав поступово. Модель мені подобалася, але шити її особливо не збиралася. А потім у мене з'явилася легка, майже невагома як шифон, віскоза, і я подумала, що вона як раз буде хороша для цієї викрійки. Чому "матроска"? Короткий і широкий комір і V-подібний виріз горловини мені трохи нагадує комір на сорочці матросів.

Шила свій 38-й розмір без змін в крої. Блузка зручна, в міру простора, але не парашут. Не думаю, що потрібно брати на розмір менше. Я майже завжди шию точно свій розмір і зазвичай все підходить.

Тканини було близько 160х150 см. Пішла майже вся в довжину, залишилося кілька великих шматків. У цій блузці присутній досить довгий бант (80 см кожна його половинка), тому в будь-якому випадку потрібно брати висоту спинки-пілочки плюс висота рукава. А рукав тут реглан, він вище звичайного, потрібно і це врахувати.

Деталі блузки не міняла, все точно по викрійці, тільки не робила середній шов на пілочці, вона цілісна. І обійшлася без застібки-блискавки в боковому шві. В інструкції чомусь пропонується шити відкладний комір і його відлітні довгі частини в один шар, підвернувши краї і просто настрочивши прямою строчкою. Як на мене, це не дуже гарно і комір вийде надто безформним і тонким. Тому я деталі коміра і банта зробила подвійними, флізеліном не дублювала.

Мені подобається носити бант просто зав'язаним на один вузол, але можна його зав'язати саме на бантик. У такому вигляді мені здається вдалим комплект з кардиганом (на першому фото модель з Верени, сама плела) або жакетом. Блузка має гарний вигляд заправленою в класичну спідницю (модель 8/2012#112 - чудова викрійка), а також навипуск з джинсами, наприклад.

Мій блог

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

Гарна блузка. Подобаються усі ваші образи з нею. І кардиган, до речі, цікавий.

Дякую, Олено! Кардиган в'язала років 7 тому з чернігівської шерсті. 

Вишуканий, благородний англійский стиль! Справжня королева! Дуже подобаються твої образи, Оленко! Чудова блуза, багато варіантів можна скомбінувати, і під настрій, і під ситуацію! В мене з комбінуванням весь час якісь проблеми. Стараюсь шити комплектами))) ключове слово "стараюсь")))))

І кицька класнюча))))

Надю, колекції Бурда в англійському стилі мої улюблені, мабуть тому і в комплектах це відображається:) Дякую!

Котик, нажаль, вже не з нами... Фотографії дворічної давнини.

Олено! Так приємно завжди дивитись Ваші новинки на фотофорумі! Гарна блуза, спідниці, кардиган. По-особливому все ретельно підібране та гармонійне. Від фото віє затишком )))

Таню, дякую! Намагаюся шити речі, які вкладаються у якомога більше комплектів. Частенько щось старе "товаришує" із новим:)

Лена, яка чудова блузка. І весь образ чудовий. Я і сама дуже полюбляю блузки з бантом.

Юлю, банти і волани - "наше все":) Саме зараз чекає на фотосесію новенька сукня з воланами з 12/2016

http://burdastyle.ua/models/zhinocha-moda/sukni/suknya-z-volanamy-u-rely...

І дошивається цікава блузка із бантом-зав'язкою на спинці.

Чудова блузка! Гарні  образи! На мою думку, і кардиган, і спідниця  вартують окремого представлення.

Ірино, спідницю покажу трохи згодом:) А старенькі фото з кардиганом і трохи докладніше про нього тут

http://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_412.html

Дякую за коментар!

Дякую за показ! Елегантний кардиган чудового оливкового кольору з цікавим плетінням Вам до лиця!

Прекрасна класична модель блузи + елегантно-стриманого кольору матерія = сама вишуканість. Мені подобається Ваш стиль :)

Дякую, Світлано! Дуже приємно читати такі коментарі:) У вашій галереї я бачу багато моделей, що співпадають з моїми стильовими уподобаннями.

Мені теж подобаються блузки з бантом )) Але я їх не уявляю як і з чим носити )) 

Кожного разу, коли дивлюсь на Ваші фото, з голови не виходить Фрайні Фішер. Якась прямо стійка асоціація ))) Сезон №4 - якою була б Фрайні сучасна. А ці фото прямо заставляють подивитись чи Пуаро, чи Міс Марпл... по не знаю якому кругу )))

Людо, задоволено посміхаюся, читаючи ваш коментар:) Мені так подобається образ Фрайні Фішер, я б майже увесь її гардероб носила б радісно:) А порівняння з сучасною Фрайні - просто вищий бал за мої зусилля. 

І Пуаро, і міс Марпл "задивлені"  по триста двадцять п'ятому колу, мабуть))) І можу дивитися ще і ще.

Мені теж дуже подобається серіал про Фрайні Фішер. До речі , саме з Вашої публікації я про цей серіал дізналась .Ви виставляли сукню в її стилі і написали про цей серіал , Це було ще на російскому сайті. Я дуже зацікавилась , знайшла в мережі і з задоволенням подивилась.

Таню, дякую! Планую ще шити речі в стилі Фрайні Фішер. Дуже мені подобається цей образ. Хоча я і не намагалася навмисне бути схожою на неї. У мене така зачіска і любов до моди 20-х років з'явилися задовго до мого знайомства із цим чудовим серіалом.

Згадана вами сукня - одна з моїх найулюбленіших

http://burdastyle.ua/forum/yak-frayni-fisher/

Так, щойно дізналася про Файні Фішер :) Качаю перший сезон! 

Хіт продажу