0
Акція 1+1=3

Сукня. Трохи Азії

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 12.06.2016
16
Поділитись:

Опис


Сукня - модель 2/2012#111.

Чотири роки тому думала пошити таку собі, та полінувалася помучитися з декоративними планками, але, мабуть, то доля - таки пошити її. Це сукня для доньки. Показую, як завжди, сама:)

Тканина - корейська легка бавовна, що тримає форму, з еластаном. З тканини такої ж якості пошита куртка-жакет для доньки https://burdastyle.ua/forum/kurtka-zhaket-z-kapyushonom

Витрата основної тканини - близько 110х145 см.

Сітка-мереживо для планок - 50х145 см.

Розмір у доньки зверху 42-й, нижче - 38-й. Тому зазвичай для неї я перезнімаю пілочку наступним чином - знизу по лініях 38-го,  до лінії грудей - плавно зміщаюся до 42-го. Спинку перезнімаю  38-го розміру. Мій розмір - скрізь 38-й (зріст 170 см), тому сукня зверху на мені сидить неідеально.

Шила сукню без змін, точно за інструкцією.

Сукня в журналі позначена трьома з половиною крапочками - це майже найвищий рівень складності. Не кожне пальто так позначене:)

Через велику кількість оздоблювальних планок сукню дійсно шити не так вже й легко.

Ці планки навіть кроїти потрібно мати терпіння:) Скористалася порадою в журналі. Відріз сітки-мережива для планок одразу увесь проклеїла шаром флізеліну і тільки потім почала кроїти планки. Вони вузькі, місцями звивисті і довгі. Тому легше кроїти їх з більш цупкого матеріалу. 

Якщо відкинути складність роботи з планками, сама сукня не викликає труднощів, сідає на фігуру добре. Застібка у неї на потайну блискавку в правому боковому шві. Зліва верхня частина з планкою застібається на п'ять кнопок, нижче (трохи вище талії і до розрізу) планка іде в один шар і вшита в лівий боковий шов.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Гарне, охайне таке. Здалеку лаконічне, а зблизька такий благородний шикарний вигляд.

Дякую, Людо! Приблизно такого ефекту ми і очікували від сукні:)

Я в захваті від сукні, від кропіткої професійної роботи та від того, як Ви в ній виглядаєте! Ви просто повинні зшити ще одну, для себе, бо вона так пасує! А тканина - окрема тема - шикарна! І знову у мене одні знаки оклику :) Ця модель у мене в обраному вже більше 4х років (купила тоді журнал тільки через моделі для вагітних). Але цей номер ще привабив мене і сукнями елегантними та витонченими, азіатським стилем. Вдалий номер і вдале втілення краси. Правда, я не очікувала, що така складність в роботі буде. Прийдеться зачекати та потренуватися на інших предметах :) Дякую за майстер-клас.

Світлано, дякую! Стільки компліментів, приємно:) Номер дійсно пречудовий, з нього можна шити і шити. Викрійки вдалі і цікаві. Не бійтеся цієї сукні. Тут потрібно лише терпіння і уважність. Акуратно перезнімати деталі викрійки, робити точну розмітку і просто шити крок за кроком.

Не даремно, Олено, були всі ваші муки. Ефектна сукня вийшла.

Наталю, особливо приємно бачити, з яким задоволенням носить обнову донька. Те, що не завжди зроблю для себе, для дитини вже постараюся:)

Ах, какая красота! Я уверенна, что вживую - это бомба! Мне очень нравится ткань и то, как для неё подобран компаньон. Хоть и пришлось помучится, зато планки смотрятся великолепно.

Дякую, Наталю! Мереживо на планки підібралося спонтанно. Шукали щось підходящого кольору і натрапили на нього. Здалося, що буде цікаве поєднання.

Олено, не знаю, як дочці, а вам цей азіатський стиль дуже личить! Чіткі лінії сукні, підкреслені планками, чіткі лінії зачіски - дуже гармонійно! Супер!

Лоро, так, азійський стиль і ця зачіска - вдало поєднуються. Як от у Фрайні Фішер, жінки-детектива https://www.pinterest.com/pin/343962490266616791/
А сукня виявилася універсальною і на доньці, вищій за мене білявці з трохи хвилястим волоссям, має інший і не менш ефектний вигляд:) Для себе я б вже додала довжини:)

дуже гарна сукня. Робота взагалі бездоганна.

Дякую, Таню! Тільки згадувала собі, що вас давно не видно на сайті. Дуже приємно:)

Кропотливая работа. Очень качественно.

Олено! Як завжди бездоганно! І підбір тканин, і виконання! Вам дуже личить такий стиль (незважаючи на те, що сукня для доньки). Робота над планками компенсована шикарним виглядом!

Дівчата, дякую! Ірино, воно так - мені личить азійський стиль через зачіску. Та, мабуть, не наважуся ще раз на таку сукню:) Повтори робити важко морально, а ще й такі не самі прості...

Олено, згодна з Вами. Шити щось новеньке завжди цікавіше.