0

Сукня червона - вінтаж 1965

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 05.06.2016
10
Поділитись:

Опис


Дуже сподобалася ця сукня - копія моделі зі старовинного журналу за 1965 рік. Коли побачила яскраву червону тканину всю в трояндочках, відразу вирішила, що сукні бути! Це тонка, але щільна бавовна,що добре тримає форму.

Сукня шиється легко. Викрійка підійшла мені ідеально. За особистим уподобанням зробила спинку закритою.

Шила мій 38-й р-р. Ліф сукні дуже чітко тримає фігуру, майже як корсаж, тому краще брати точно свій розмір по ОГ.

Видовжила плаття на 10 см (мій зріст 170 см).

Витрата тканини - приблизно 90х150 см.

В результаті дуже задоволена своєю такою ось веселою сукнею на кожен день. І, звичайно, помічаю, що червоне плаття з бантиком в декольте привертає увагу оточуючих)))

Декоративні бейки і бантик спочатку хотіла зробити однотонними, бежевими або зеленими. Прикладала різні варіанти і зрозуміла, що це не годиться і простить навіть таке просте плаття. Тому повернулася до журнального варіанту бейок з тканини самої сукні. Нехай їх не дуже видно, але вони є :) А контрастними ці деталі напевно гарні будуть на однотонній такій сукні.

Сукню пошила рівно три роки тому і досі ношу із задоволенням.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Олено, не можу втриматись, вже хочу й таку сукню. Після перегляду Ваших фото, чітко розумію пасуватиме мені річь чи ні. Як то кажуть : " все геніальне - просте". Так і ця сукня - на перший погляд проста, але при цьому така зручна та елегантна. Буду шити собі, однозначно ;)

Олено! Гарна сукня, романтична та неймовірно жіночна! Бантик на груді - приманка для очей, справжня родзинка, як і декоративні бейки, здалеку непомітні, але при близькому розгляді підкреслюють романтичний стиль сукні, надають шарму. І згодна з Вами, з основної тканини вони виглядають краще, з однотонної спростили б сукню.

Згодна з Танею, що сукня елегантна. Видовжений силует робить Вас витонченою, тому і погляди отримуєте :) І так, бейки тут до теми, приємна родзинка.

Маленька червона сукня вийшла! Дуже акуратна, ніжна, з легкою ноткою сексуальності. Думаю, в житті сукня виглядає ще цікавішою.

Яка акуратна робота! А бантик який! Дуже милий і безсумнівно родзинка сукні.

Дорогі рукодільниці, дякую за приємні відгуки! Рада, якщо привернула увагу до цієї моделі, вона її варта. Моя сукня проста і на кожний день. Але з більш ошатних тканин вона може бути і "на вихід". Згодна з Єлізаветою, що це може бути "маленька сукня" чи то чорна, чи хоч будь-якого іншого кольору. Аби пасував:)До речі, про кольори і маленьку чорну сукню, яка нібито повинна бути в усіх. Я за кольоротипом - контрастне літо і мені "протипоказаний" чорний колір. Альтернатива - антрацит. Тому, наприклад, моя універсальна маленька сукня має бути темно-сірою.

Чудова сукня! А те, що вона добре підкреслює достоїнства фігури - це мало сказано!

Дякую, Наталіє!

Красивое платье у Вас получилось, Елена. Вам оно очень идёт! Обработка идеальная! Я тоже уже давно присматриваюсь к этому платью в журнале - Вы, своей работой поставили последнюю точку над i - буду шить.

Катерино, дуже приємно надихати таку елегантну леді, як ви. Буду чекати вашу сукню на форумі:)

Хіт продажу