0

Анорак з капюшоном з каталогу Burda 1/2019

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 29.07.2019
8
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Доньці дуже сподобався триколірний анорак з електронного каталогу Burda 1/2019. І саме в оригінальних кольорах. Знайшли максимально схожий трикотаж.

Шила наш 38-й розмір без змін. Гарна викрійка, пошиття не викликає жодних труднощів. Головне, щоб була якісна голка для шиття трикотажу)

Витрата тканини, як в журналі. Проте залишаються великі шматки, якщо розкладати несиметричні деталі пілочки та спинки не "валетом", а одна над іншою (за планом розкладки).

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Яка краса! Олено, Ви прекрасно відтворили модель!!! Дуже схоже на оригінал! І якість пошиття, як завжди, на високому рівні!
 

Дякую, Лоро! Ми з донькою теж задоволені результатом) Шиття з трикотажу зазвичай дається мені не дуже просто. А виявилося, варто було знайти якісні голки для трикотажу. Раніше в магазині продавали мені хоч і не дешеві, але не дуже гарні. А нещодавно випадково натрапила на просто ідеальні голочки, шиють трикотаж, як по маслу)

Олено, Ви оверлок так і не вибрали? Ще в сумнівах?

Лоро, поки так і не придбала. Річ не дешева, а я досі в сумнівах, чи так вже він мені потрібен. Як виявилося, шви у трикотажних виробах все одно зшивають на звичайній машинці. А краї зрізів обробляю зигзагом.

Стильная штучка получилась :)

Дякую! Донька дуже задоволена обновкою)

Гарний анорак! Люблю універсальні речі, які потрібні в прохолодні дні.

Дякую, Тетяно! Мені теж сподобалася ця модель універсальністю. Гарно з джинсами, можна як частину спортивного костюму використати.

Хіт продажу