0

Швачка у хаті. Мій куточок для творчості)

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 14.11.2018
14
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Із задоволенням приєднуюся до Наталії і Лариси, які вже показали свої домашні майстерні)

Моє робоче місце для шиття - це скоріше куточок ніж майстерня. Цю невеличку ділянку під вікном я намагаюся використати з максимальною віддачею. Стара Подільська машинка тепер виконує роль столика - за ним я працюю і шию. Спеціально замовила столешницю на неї і розкладаний стіл, який виконує роль розкройного або бенкетного у свята) Для перезнімання або склеювання викрійки і для розкроювання тканини розкладаю обидва його "крила". Коли вже шию - достатньо однієї піднятої половинки.

На звичайній етажерці помістилися теки з викрійками, журналами і коробочками з необхідними для шиття речами. Нитки тримаю у прозорих коробках від цукерок. Якось під руку підвернулися, та так і "прижилися") У помаранчевій коробочці з прозорою кришкою окрім ниток тримаю шпильки, розпорювачі, голки і ножиці. Колись у 2-му класі на 8 Березня мені подарував її сусід по парті. Так вона і працює у мене головною коробочкою для шиття вже 36 років. У пластикових ємностях від пральних капсул помістилися ґудзики, стрічки, блискавки, бісер і намистини. Нитки для вишивання тримаю у коробці від взутття.

У теку підшиваю розвороти з технічними малюнками з тих журналів Burda, що у мене є. Коли шукаю потрібну модель, гортаю і думаю. Хоча деякий час тому перестала додавати нові сторінки, бо тепер у нас на сайті теж є розвороти з технічними малюнками. В іншій теці зберігаю викрійки зі спецвипусків Шити легко та швидко. 

І, звичайно, завжди під рукою улюблені посібники: усі випуски в чотирьох номерах і окремий посібник з тим же змістом "Бурда. Практика шиття", а також "Книга творчих ідей", в яку вношу швейні плани - тобто, використовую за прямим призначенням.

Дякую, що завітали і сподіваюся зазирнути і в інші майстерні) Приєднуйтеся!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

клас, дуже мило))) Аккуратно, як і всі твої роботи! Все, пішла фоткати, свого роду флеш моб виходить))))

Надю, дякую) Я навіть нитки за кольорами в коробці складаю) Мене це налаштовує на робочий лад.

Та я вже слайд прикріпила на головній - бо це дійсно флешмоб розгортається і, як на мене, дуже цікавий)

Прикольно))) Ятак "медитувати" можу хіба з бісером! А шити люблю в творчому хаосі! А коли все готово прибрати місце перед новим проектом

Розкладний стіл поруч з машинкою - це дуже зручно!!! І викройки робити, і кроїти. Мрія! 
У нас також є старий стіл-книжка, але він такий важкий, що його лише чоловіки витягають, коли гості приходять. Тому крою на полу, зазвичай.... 

Олено, у Вас дуже світлий і акуратний куточок! Дякую, що підтримали ідею флешмобу!

Лоро, дякуємо Наталії, з її легкої руки таке дійство на фотофорумі почалося)
Я раніше кроїла на підлозі, а потім купили "волохатий" килим, на ньому неможливо кроїти, от і довелося слідом за ним стіл купувати)

Олено, у вас все компактно і під руками. Особливу заздрість викликає стіл - дуже необхідна річ для кравчині (моя, поки що, нездійсненна мрія).

Дякую, Олю! Стол - відома всім "книжка", а як виручає. Бачила якось фото майстерні швачки, яка шиє на замовлення. У неї у великій кімнаті стоїть поряд два таких стола. Якщо їх розкласти, то взагалі гігантська площа для розкроювання утворюється. Але для такого потрібно мати окрему кімнату-майстерню.

Олено, спасибі, що поділилась. Твій пост - гарна мотивація організувати більше дівчат обмінятись ідеями. Лише три статті, а для мене вже ціла купа ідей. Стіл! Я теж тепер хочу книжку-стіл і вже почала розрахунок розмірів). Згадала і зараз додам ще про нитки "муліне". Теж було б цікаво, якщо хтось щось вигадав з їх збереженням.

Наталю, це тобі подяка за те, що розвинула таку тему. У твоєму швейному царстві можна поряд два столи поставити - взагалі не доведеться на підлозі кроїти)

Такий куточок класний ,все впорядковано і під рукою. Шафка особливо мені подобається ,є де розкласти свої скарби)Ну і розкладний стіл -це теж мрія 

Дякую, Таню! Спочатку у мене просто в кутку стояла старенька машинка. Потім я подумала, що збоку поміститься етажерка) А потім вже і стіл "приріс") Отак і облаштувалася. Головне, що я шию поряд з сім'єю, в окремій кімнаті якось мені самотньо шити)

Олено, як затишно у Вашій оселі, відчувається навіть через монітор. Господиня вона у всіх питаннях господиня. Дякую Вам!

Дякую, Людо, за такий приємний коментар)

Дякую за экскурсію в вашу домашню майстерню)) Так все гарно організовано, дуже сподобалася папка з парадом моделей, класна ідея! І гарна ідея про флешмоб "Швачка у хаті"))

Хіт продажу