0

Сірий костюм трійка у клітинку. Блейзер

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 25.03.2024
4
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Із сірої картатої тканини у мене вийшов костюм із трьох речей, тож розділила цей проєкт на три публікації, щоб прив'язати кожну модель до галереї викрійки.

Жакет досить вільний, відсутність коміра і лацканів, а також фальшива шліца на рукавах значно спрощують пошиття. Складне місце для новачків – прорізні кишені з клапанами. Не подобається, що тепер на викрійках немає міток суміщення клітинки на проймах пілочки та окаті рукава (є тільки по бокових швах).

Витрата тканини на весь костюм  трійку – 4 м (залишився ще шматок). На штани і жакет вистачило приблизно 3 м. Шила свій 38-й розмір, мій зріст 170 см. Щоб клітинка при пошитті збігалася по швах (де це можливо), перед розкроєм я сколола складену вдвічі тканину у багатьох місцях булавками, ретельно суміщаючи малюнок з обох боків (див. фото).

Детально про штани - тут, про топ - тут.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Костюм відмінний! Стильна пані! Олена, мені все подобається - і вигляд, і колір, стиль.  

Дуже дякую, Юлечко!

Обожнюю брючні костюми. Це річ на всі випадки!) Костюм з характером, задає тон та настрій. Мені дуже подобрається Ваш варіант. А якщо додати велику штучну квітку до лацкану, то то буде вже must-have сезону!:))

Дякую, Марино!

Хіт продажу