0

Сукня плетена, з відкритою спиною

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 28.06.2017
21
Поділитись:

Опис


З подругою Юлею у нас давня традиція щорічно дарувати щось одна одній на День народження. На ФФ я вже багато чого показала, нашитого з тканин від Юлі. Я ж найчастіше щось для неї плету чи вишиваю.

Була у Юлі омріяна сукня - червона, як вогонь, відверта і пристрасна, як фламенко. Модель 31 Trixibelle з Verena 2/2014. І я радо взялася до роботи:)

Бавовняних ниток знадобилося чітко як в інструкції - 450 г. Плела спицями № 3,5.

Візерунок нескладний, але побоювання викликала кількість деталей - їх аж 9! Це пілочка х1, спинка х2, бретелі х2, пояс х1, спідниця х2, нижня кайма спідниці х1. Після вологої обробки висушила їх окремо, обережно розправивши. Потім зшивала матрацним швом

І ось нарешті я отримала фото задоволеної подарунком подруги з сонячного морського курорту, чим і спішу поділится:) Фото оригіналу теж додаю.

А це враження самої Юлі від її нової сукні:

"Накануне отпуска, я раз сто его померила это платье. Первым делом, конечно, попробовала с чехлом телесного цвета от другого ажурного платья. Но мне не понравилось. И с телесным бельём тоже. Цвета сильно контрастируют. Возможно, подойдёт цвет nude точно подходящий к цвету моей кожи, но возможно ли найти такой, не знаю. Платье идеально сошлось с бельём красного цвета. Но носить его так в городе, перебор. А вот для пляжа – самое то!
Но, когда я достала платье на отдыхе, чтобы исполнить задуманное, муж сказал, что такую красоту надо не пляж выгуливать, а вечером. Я так и сделала. Всё же на море совершенно другая обстановка и там прозрачность ажура совершенно незаметна и не вызывает косых взглядов. Красота платья справляется со своей задачей!
Платье необыкновенное. Чувствуешь в нём легкость и невероятную уверенность. Так что теперь передо мной стоит новая задача – найти подходящую ткань, чтобы сшить внутренне платье. Думаю, надо искать бельевой трикотаж точно подходящий в тон платью."

Які ще в'язані речі можна носити влітку, дивимося тут.

Сукня в моєму блозі.

Інші вироби користувача
+ коментувати

21 Коментар

  Олено! Яка краса! А скільки праці вкладено! Одразу видно, що сплетено з любов'ю для дорогої людини!

  Зараз все більшої популярності набувають в'язані речі. Ця сукня - гідний приклад того!  

Ірино, дякую! Робити подарунки приємно:) 

Чудова сукня, стильна і яскрава! Сидить відмінно! Вже півдня любуюсь. Може й собі сплести:)

Таню, твоя оцінка професійна, пишаюся, що все вдалося:) Саме посадка на фігуру турбувала найбільше. Коли побачила фотографії, мало не скакала від радощів, що все вийшло якнайкраще:)

Сукня - вогонь! У всіх сенсах. Стримана та романтична попереду, а позаду розташований карколомний виріз, але він же такий потрібний в спеку або просто на курортному променаді :) І ще: ручками та спицями?! Я в шоці, скільки тут праці та часу...

Світлано, так, модель просто розкішна, чудова для стрункої фігури і на засмаглу шкіру. Радію від того, як вона личить подрузі.

Насправді часу не так багато пішло на неї, точно не пам'ятаю, але вільними зимовими вечорами я її плела тижднів зо два, мабуть. Потім ще деякий час набиралася натхнення збирати 9 деталей докупи:)

Ого! Яка краса! Сукня виконана дуже якісно і личить власниці.

Юліано, дякую! Завжди намагаюся зробити все якнайкраще, а особливо, коли це не собі, а у дарунок:)

Нарешті дочекалася побачити цю сукню! Робота відмінна! Юлі дуже гарно, і посадка суперова просто!

Дякую, надю! Сукня довго подорожувала:) Сама дуже зраділа Юліним фотографіям, саме час носити і демонструвати такі сукні!

Оленко! Подарунок - нереально крутий! Я б вмерла від щастя та переповнення гордістю, що маю таку Подругу! Робота - така акуратна, актуальна та романтична. Дуже пасує твоїй подрузі. Браво золотим невтомним рукам!

Дякую, Таню, мені так приємно:)

Платье, как и большинство ваших работ, Елена,  "вне времени". Яркое, интересное. Очень хорошо село на свою хозяйку. Лично я не представляю как можно связать "на расстоянии" и платье настолько идеально подошло. Вы большущая умничка и талантливая рукодельница.

 Эта модель и у меня "в любимых". Специально, ради этой модели покупали журнал. Моя мама еще в прошлом году связала это платье своей внучке - моей дочке, дочка успешно и с удовольствием носит его:) 

Катерино, цікаво було б побачити ваш варіант сукні. Вона теж червона?

Дуже дякую за приємний коментар!

Наверное, это даже не смешно, но платье красное:)  Покажу, обязательно, только дочку уговорить сфотографироваться надо:)

Олено, бажаю вам з Юлею не втрачати чудову традицію ще багато років! Бо це нереально КРУТО! Ви так добре знаєте один-одного, що без примірки можете створювати такі приємні сюрпризи. Сукня мегакласна! Я у захваті!!!  

Лоро, дякую! Сподіваюся, традиція наша надовго:) 

Олена, це щось неймовірне! Здається що це машина в'язка, але ніяк не ручна!

Ювелірне виконання! Браво!

Дякую, Надю:)

Така чудова робота ! Я б , мабуть, образилася на подругу якби таку сукню вдягати тільки на пляж ! 

В мене не вистачає посидючості для в"язання таких речей !

Людмило, дякую за коментар!

Я не ображаюся:) Без чохла сукня занадто прозора для міста. Юля придумає, як зробити його і з радістю буде носити сукню усюди.

Хіт продажу