Широка смугаста спідниця

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 01.07.2019
  • складність:
12
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Демонструю спідницю для доньки. Пошита вона точно за викрійкою, додала лише пояс, що зав'язується, як у моделі 103 B.  Не зважаючи на досить давній номер, з якого взяли цю викрійку, спідниця має актуальний вигляд завдяки смугастому малюнку.

Витрата тканини - 3 м х 140 см. Деталі спідниці величенькі)

Матеріал - струмениста віскоза, досить важка. 

Блузка з Burda 4/2018, детальніше про неї тут.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Олено, я вражена цими смужечками і бантом! Яка стильна спідниця! Акцент у вигляді поясу неперевершений. Уявляю, як вона грайливо поводить себе коли ви рухаєтесь.

Дякую, Олю! Донька вибрала модель і ми дуже зраділи, коли знайшли цю смугасту тканину. Спідниця дуже "жива" в русі і красиво майорить.

Очень интересная юбка - классика. Многие выкройки из старых журналов остаются в памяти, и потом возвращаешся к ним, а эту не помню.
Спасибо, Елена, что напомнили и представили в таком выиграшном виде:)))

Катерино, свого часу я чомусь не купила цей номер - 2/2010. І тепер з радістю скористалася електронною викрійкою. Ця модель незаслужено мало "відшита" на фотофорумах, вона варта уваги.

Дякую за коментар)

Леночка, юбка действительно интересная и яркая.)) Жаль видео нельзя выложить в форум. Очень интересно посмотреть, как "играет" ткань при движении;))) А я вот побаиваюсь таких полосатых принтов, не подружилась с ними;)))

Марино, намагалася бігати по сходах, крутитися, щоб показати, як гарно рухається спідниця) Смугасту тканину для своєї спідниці вибрала дочка, скоро ще й смугасту сукню для неї ж покажу. Особисто я більше клітинку полюбляю. Але тут смужка "зробила" цю спідницю, самій дуже подобається результат.

Замечательная юбка, очень современная и модная! Особый шарм и изюминку ей придает бант! 

Дякую, Ірино! Я спочатку про пояс забула і вже буквально перед виходом на фотосесію його пошила) Без нього не так ефектно, це точно.

Чудова спідниця, яскравий образ! А який помічник!  ;)

Дякую, Лано! Без помічника ніяк)

Олено, як же цікаво розкрилась ця модель в такій смужечці. Я аж здивувалась, чому не пам'ятаю таку спідницю. Пішла подивилась журнал. От , як вдало підібрана тканина робить модель довершеною!

Щось останнім часом встигаю відразу тільки ставити лайк, а коментар додаю значно пізніше, але захват від цього не зменшується :) 

Пам'ятаю цю ефектну спідницю, але не впізнала зовсім в смугастому вигляді :) Я здивована, як вона виглядає по-іншому! Дуже сподобалась :)

Хіт продажу

Топ атласний з американськими проймами

Топи з американськими проймами – з коміром-стойкою або з відкритою спиною. ...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня-футляр з подвійним ліфом

Успіх нашої сукні-футляр полягає в оригінальному крої переду, який створює враження топа і...

49.9 грн.

Пишна спідниця

Пишна спідничка в поперечну складку, з поясом, що зав'язується. ...

0 грн.