0

Анорак з лисичками

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 27.09.2021
8
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Дуже сподобався трикотаж з лисичками, вирішила пошити з нього анорак. Не хотіла оверсайз, тому взяла вже перевірену викрійку з каталогу, за якою вже шила анорак для доньки.

Пошиття нескладне, робила покрокові фото процесу і підготувала МК. Замість блочок чи люверсів на капюшоні для шнура отвори обшила фестончастим швом вручну. Теж зробила окремий МК.

Витрата тканини: 1 м завширшки 2 м, це бавовняний футер з начосом. Шила свій 38-й розмір без змін, тільки капюшон для зменшення його ваги зробила одношаровим.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

 Олена, як завжди робота бездоганая. Колір личить. МК по отворам взяла собі на замітку. Це чудова ідея. І щось новеньке, не стандарне. Лена, виглядаєшь чудово.

Дякую, Юля за коментар і комплімент)

Анорак вийшов пречудовий. МК такий докладний і корисний, особливо тим,хто вагається шити трикотаж без оверлоку. В мене теж його досі немає, напевне тому, що машинка так гарно шиє трикотаж.Сподобалась ідея обробки отворів фестончатим швом, я робила петлі , тому що не люблю металевої фурнітури

Дякую, Таню! От і мені цей спосіб обшивати петлі для шнура сподобався, що вирішила скористатися ним. З першого разу вийшло досить акуратно.

Стильна річ вийшла, вам дуже личить. Подивилася МК, шкода, що його не було, коли я починала шити трикотаж без оверлока, в мене навіть машинка така сама! :) Новачкам ваша публікація стане у нагоді! п.с. коли в мене й пресу не було, я робила отвори для шнурів прямокутні за принципом листочки у кишені. Трохи муторно, але виходило непогано.

Дякую! У мене довго не виходило шити трикотаж. Виручили "рідні" голки для трикотажу від моєї машинки Джаном. З іншими чомусь не виходило так гарно.
Ще бачила цікавий спосіб для отворів:
- на місце отвору (лицьовим боком до лицьового боку) накладається круглий шматочок тканини

- по периметру отвору прокладається по кругу шов

- всередині вирізається отвір для шнура

- круг вивертається через вирізаний отвір на виворіт, припрасовується

- з лицьового боку вистрочити отвір для закріплення цієї круглої обшивки

саме так я робила прямокутні отвори для шнурів у пояс трикотажних брюк :)

Класний анорак!!

Хіт продажу