0

Домашній "спортивний" костюм

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 10.04.2016
10
Поділитись:

Опис


Цей костюм у мене не для спорту, а для зручного домашнього буття. В ньому зручно і займатися звичайними хатніми справами, і відпочивати, і приділяти час улюбленому хоббі - рукоділлю.

Блузон шила  із залишку двохметрового відрізу строкатого трикотажа, перша половина якого пішла на попередній домашній пуловер. Викрійку використала 1/2010#113А. Шила свій 38-й розмір, нічого в ній не змінювала, тільки додала в довжину близько 4 см.

Скомбінувала з тканиною для брюк - темно-синім трикотажем.

Вистачило на брюки і на деталі блузона 1,10 м х 145 см. 

Викрійка для брюк - 11/2008#126. Також шила свій 38-й розмір. Відмовилася від кишень, кокетки і зав'язки. Зробила звичайні штани на широкій резинці (зміни див. на доданій схемі).

Рекомендую обидві викрійки, особливо вдалою вважаю викрійку брюк - дуже зручна модель і чудово сидить.

Шила на звичайній машинці (оверлока немає) дрібним зигзагом і прямою строчкою, злегка відтягуючи тканину, підгини по низу робила подвійною голкою.

Мої мірки - 90-65-94-170

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Нічого собі, домашній?! Олено, Ви занадто модна ;) вдома (я жартую). Абсолютно з Вами згодна, щоб займатися улюбленим хобби і створювати нові шедеври потрібен зручний і гарний одяг, в ньому і ідеі гарно втілюються. Це правда, на собі перевіряла.
Але іноді таку красу можна і на пікнік вдягти, щоб інші помилувалися.

Таню, дякую! Звичайно, можна колись і не тільки вдома його вдягнути, не обов'язково одразу дві речі з костюму. Та все ж таки, хочу не тільки "на людях" бути модною))) Самій хочеться завжди мати охайний вигляд. І щоб зручно було.

Клас!Клас!Клас! Дуже гарно. Так приємно бути стильною вдома. А нашим домашнім, так взагалі! Оленко, Ви - приклад для мене))) Однозначно у вибране!

Таню, рада, що костюм так сподобався. Дякую за увагу до моїх робіт!

Соглашусь с предыдущими комментариями - надо такую красоту не только дома выгуливать :-)
И как же хорошо на вас сидят брючки! А у меня с брюками из Бурды как-то не складывается.

Наталю, дякую! Мені щастить - практично не пам'ятаю, щоб брюки з Бурди погано сіли на мене.

Олено! Який гарний та зручний домашній одяг! Ви справжня жінка. Дома теж хочеться почуватися зручно та гарно виглядати, дарувати радість та задоволення своїм найближчим людям.

Дякую, Ірино! Нарешті змусила себе приділити увагу домашньому одягу не по "залишковому" принципу. Зате тепер я дуже задоволена:)

Цей той випадок, коли пошита річ, не тільки ексклюзивна і буде одягнена пару разів, але і заноситься до дірок)) Універсальність, зручність, а найголовніше гарне вбрання на кожен день!

Дякую, Надю! Мій спосіб життя саме і передбачає найчастіше носити домашнє вбрання. А сукні висять майже ненадівані. І хоча так і тягне пошити щось таке цікаве не для дому, спиняю себе: "Де і коли ти будеш це носити?"))) Переключаю свою увагу на більш зручні повсякденні речі.

Хіт продажу