0
Акція 1+1=3

Пальто задом наперед

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.09.2015
0
Поділитись:

Опис


09.02.13

Пальто задом наперед)))

Саме так жартома похвалила-назвала мою сукню сестра через її характерну деталь – планку з гудзиками спереду на талії.

Мені до вподоби речі з деталями: клапанами, патами, гудзиками, виразними рельєфами. А в січневому номері опинився такий подарунок – цікава модель сукні 1965 року 1/2013-104.

Поки ще не продавався журнал, я кожного дня роздивлялася фото в анонсі на сайті, подумки облюбувала кожну детальку. Моя сукня уявлялася мені з якогось спокійного і затишного букле, а кант так і просився підкреслити найвиразніші лінії.

Врахувавши, що викрійка для невисоких (мій зріст 170 см), я спочатку пошила пробник верху сукні без змін, приготувавшись вносити корективи. На мою радість 19-й розмір (відповідає за обхватами моєму 38-му) сів просто ідеально, навіть лінія талії опинилася на місці (це моя індивідуальна особливість  - завищена лінія талії). І в грудях все сіло відмінно, хоча були зауваження, нібито викрійка «пласкогруда». Але варто звернути увагу, що прилягання верху сукні досить щільне, тому слід брати точно по своєму ОГ, інакше буде затісно.

На свій зріст я тільки додала по низу сукні 10 см (з яких 4 см на обробку низу). Підкладку не робила, мені затишніше відчувати основну тканину. Усі деталі по зрізам (де це необхідно) відразу перед зшиванням обробила «зигзагом», тому що тканина досить сипка.

Горловину з комірцем обробила підкройною  обшивкою. Щоб куточки комірця не задиралися, акуратно приметала їх незатягнутими стібками до пілочки і спинки, прихоплюючи всередині сукні краї обшивки, таким чином фіксуючи і її, до плечових зрізів і кінців «блискавки» обшивку теж підшила.

Обшивку планки з гудзиками з вивороту до спідниці пристрочила, а з лиця не стала прокладати для фіксації пряму строчку, мені хотілося, щоб центральна частина пілочки виглядала цілою деталлю ніби с клапаном на гудзиках. Просто зсередини також підшила її по всій довжини непомітно незатягнутими стібками.

Вірно, що тканину потрібно брати досить м’яку і пластичну, інакше складки на животі під планкою будуть дійсно стояти колом. З рихлуватого букле ці складки не збентежили, вони навіть можуть маскувати трохи випуклий живіт.

В підсумку для мене ця викрійка виявилася просто ідеальною. Сукня ніби затишно обіймає. Спинка, рукави – все плавно повторює лінії моєї фігури і акуратно облягає. Я дуже задоволена:)

Витрата тканини – 150х145 см (в журналі теж потребують півтора метри, але я подовжила викрійку на 10 см).

І на додаток білосніжний оригінал цієї милої сукні з Burda 9/1965 і інші не менш чарівні моделі з цього номеру.

Мій блог

Інші вироби користувача