0

Блузон "Шерлок"

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.09.2015
2
Поділитись:

Опис


10.01.2012

Мені дуже подобається радянська екранізація пригод Шерлока Холмса і доктора Ватсона із незрівнянними В.Лівановим і В.Соломіним. Але новий серіал «Шерлок» із Б.Камбербетчем і М.Фріменом просто підкорив своєю свіжістю, гумором та стилем. Коли з’явилася англійська колекція "Привіт, Шерлок" в грудневій Бурді, я, звичайно ж, вирішила обов’язково пошити собі що-небудь з неї.

Відразу запаслася дрібнокартатою тканиною (якась легка костюмно-платтяна 100% бавовна). І майже на одному подиху пошила цей блузон, а буквально із клаптиків, що залишились, вийшла ще й попонка 12/2011-148 для нашого котика. Вона, звичайно ж, лише для фотосесії, в житті ми його цим мучити не будемо.

Викрійка блузона 12/2011-109В відмінна, шила свій 38-й розмір навіть не міряючи, відразу все сіло як треба.

ВАЖЛИВО: застібка-блискавка в середньому шві спинки майже ніякого практичного навантаження не несе. Виявилося, що я пролізаю в  блузон взагалі не розстібуючи його. Дуже зручна і приємна річ вийшла.

Мій блог

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Стиль витримано. Ваші роботи прекрасні!.

Дякую, Мар'яно! Я дуже захопилася переглядом "Шерлоку" і тією колекцією з Бурди. Пошила з того розділу 4 речі - жакет, блузу, блузон і попонки котам:)

Хіт продажу