0

Флешмоб Мій перший номер Burda 7/1991

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 20.03.2020
6
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Із радістю повідомляю, що відсьогодні на честь 70-річчя журналу Burda ми оголошуємо конкурс-флешмоб «Мій перший номер Burda»!

Взяти участь у флешмобі дуже просто. Опублікуйте в період  з 20 березня по 20 травня  на фотофорумі нашого сайту  або в коментарях до поста на нашій сторінці у Фейсбук фото, на якому зображені ви із найстарішим журналом Burda з вашої особистої колекції в руках. Це може бути номер за будь-який рік, будь-якою мовою. Рік та номер виходу журналу вкажіть в описі (на фотофорумі і у назві) до фото.

А ми підготували для вас справжні фанатські призи, які отримають 5 власників найстаріших за датою видання журналів Burda:

1, 2 і 3 місця - передплата на журнал Burda Style на друге півріччя 2020 р.

4 та 5 місця - по 10 будь-яких електронних викрійок на сайті burdastyle.ua

10 учасників, які отримають найбільшу кількість лайків у Фейсбук та на сайті, виграють заохочувальний приз у вигляді однієї будь-якої електронної викрійки на сайті burdastyle.ua 

Крім того, серед учасників, які протягом проведення конкурсу оформлять передплату на сайті www.portmone.com на друковану версію журналу Burda Style на всі місяці до кінця цього року, буде проведений  розіграш 10 наборів косметики Yves Rocher.

Чекаємо на ваші фото і розшукуємо найраритетніший номер Burda!

Як редактор сайту я не беру участь в розіграші призів, проте із задоволенням хочу поділитися власною історією знайомства з Burda. Я почала шити з Burda ще із найпершого його номеру в СРСР за березень 1987 р. Ці перші випуски передавали з рук в руки на ніч, щоб перезняти на кальку вподобані викрійки. Мій власний перший номер Burda - 7/1991, його колись подарувала мені подруга. Кожна сторінка омріяна, кожне слово в ньому прочитане, практично кожну модель хотілося пошити) А деякі викрійки актуальні і зараз. З тих пір назбиралася величезна колекція журналів Burda. Не уявляю, як би я шила без цього славетного журналу!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

В мене теж є цей чудовий номер! Ну дуже багато цікавих деталей в ньому!)

Надю, цей номер дійсно унікальний, як на мене, - дуже цікавий, красивий і досі актуальний.

І в мене є цей чудовий номер! Гадаю , я б ніколи не почала шити , як би не прекрасний світ " Бурди", бо в школі до уроків шиття я ставилась більш , ніж прохолодно)

А у мене щасливий збіг - саме завдяки урокам праці в школі я практично пройшла курси шиття. Вдячна нашій вчительці, вона сама шила. А потім з'явилася Burda - і я з радістю переключилася з жіночих радянських журналів на точні німецькі викрійки.

Тому завжди кажу, що мої вчителі з шиття - це уроки праці в школі і журнал Burda.

Доброго дня! Не можу зай ти по ссілці на сторінку Фейсбука. Пише, що сторінка видалена.

Добрий день, Олено! Перепрошую, виправила посилання. Тепер має відкриватися коректно.

Хіт продажу