0
Акція 1+1=3

Сукня з мінішлейфом

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 08.09.2015
6
Поділитись:

Опис


31.05.2015

Отримавши на День народження від Юлі 2 метри незвичайного смугастого батисту, я вирішила ризикнути і помістити в нього сукню з міні-шлейфом 4/2015-118.

В журналі потребують аж 3 метри тканини. Там смужка йде впоперек, а на моєму батисті вона поздовжня до того ж і не симетрична, смужки схожі, але різні. Діяла своїм перевіреним методом.

Перезняла всі деталі сукні без згинів в повному розмірі. Тобто по дві деталі спинки, пілочок, поясів (переднього і заднього), середню частину спідниці, повністю частину спідниці з міні-шлейфом. І почала розкладати їх на тканині. Все помістилося! Тільки основну частину спідниці зі шлейфом довелося зробити з двох частин, на спинці посередині є шов. Але там йде широка чорна смуга, тому його практично не помітно.

Застібку «блискавку» не вшивала. Сукня вільного крою, за бажанням можна шити на розмір менше свого. Легко надягається без застібки, зовсім зайва в ньому деталь на мій погляд.

Я шила свій 38-й розмір, мій зріст 170 см. Довжина сукні як в журналі: перед – 68 см, спинка – 84 см від лінії талії.

Запах доволі високий і глухий, не розкривається. Сукня дуже комфортна. Завдяки вільному фасону і ніжному бавовняному батисту вона практично невагома. Відмінний варіант для нашого спекотного літа, для відпочинку на морі теж підійде ідеально.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Навiть слiв нема - лише захоплення!

Ой, як же я люблю смужечки! Яскрава сукня. Цікава комбінація смужок.

Щиро дякую, дівчата!

Нагадуєте мені леді-детектив міс Фрайн Фішер, а в цій сукні -особливо.

О, приємне порівняння:) Зізнаюся, не вперше таке чую. Сама здивувалася, коли одного разу побачила цей серіал. Він мені дуже сподобався. До речі, в мене є сукня "Фрайні Фішер" https://burdastyle.ua/forum/yak-frayni-fisher
Згодна з Вами, що ця смугаста модель в її стилі.

гарний полосатік)

Зачекайте будь-ласка