0

Блузка і брюки кльош для доньки

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 28.09.2018
13
Поділитись:

Опис


Вітання усім майстриням!

Пошила для доньки обнови і пощастило зробити фото хоча б на телефон і вдома. Я в якості манекена або демонстратора одягу) Просто не могла не поділитися блузкою зі свіженького Burda 10/2018. 

Блузку шила без змін. Наш 38-й розмір сів чудово. Блузка зручна і гарна. Запах не розкривається, комірець лежить красиво. Тканина - бавовна з еластаном, витрата - 130 см х 2 м.

Донька давно хотіла брюки кльош, вибрали модель 116 А Burda 12/2015. Викрійка теж сподобалася, брюки дуже зручні і ефектні. Шили з мікро-вельвету з еластаном кольору чорнослива, витрата 140 см х 150 см. Мій зріст 170 см, з підборами журнальна довжина як раз підходить. Довелося лише переробити пояс. По журналу він фігурний, але талія у брюк досить висока і якось незручно було сидіти, хоча стоячи все було гарно. Потім відпорола його, пришила звичайний прямий і стало набагато комфортніше. 

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Олено, як же ладно все сидить, мов для себе шили :) А блуза тієї моделі, що й я поклала на неї око: класична, але з родзинкою, зручна та приталена, не відкривається зайве... Можна додати, що класично елегантна. А чому витрата 2 м? Здається, 140см за журналом.

Дякую, Світлано! Ми теж блузкою задоволені. І що важливо, у неї дійсно добре закритий запах, бо в подібних моделях частенько доводиться щось шпилькою фіксувати.
В журналі теж на 38-й розмір потрібно 2 м при ширині 140 см, а у нас навіть тканина вужча була - шириною 130 см і теж витратили 2 м.

Яка чудова базова біла блузка!  Я теж планую її шити і теж під брюки-кльош)  Олена, вам дуже пасує такий образ  шийте і собі,  не тільки донечці ;)

Дуже подобається на Вас цей комплект, і особливо, блузка! Я ось все до неї придивлялась та сумнівалась , чи шити. А тепер теж шитиму! Дякую за показ:)

Дякую, за коментар, Олено! Впевнено рекомендую цю блузку) Зручна, гарна. Думаю, те, що у нас тканина з еластаном, зіграло позитивну роль в плані комфорту і посадки.

Яно, дякую! От брюки-кльош чомусь прямо "просяться" до цієї блузки, як на мій погляд. Мені здається, що цей комплект пасуватиме багатьом) До речі, брюки можна і з кросівками носити, я думаю.

Олено, чудові базові речі, які, як на мене, створять безліч інших образів. Дякую особливо за показ блузи, чомусь про неї не була хорошої думки, побачивши в журналі

Лано, дякую! Нам з донькою ця блузка відразу впала в око і ми дуже сподівалися, що результат буде гарний. Так і сталося)

О ,я теж вподобала цю блузку ,навіть в коменті на анонсі про неї писала! Я бачу її в бордовому кольорі)Дякую за показ і за опис ,це так надихає! А брюки-кльош в мене вже є аж дві пари!

Таню, до брюк-кльош ця блузка просто необхідна) Шийте, не пошкодуєте! Дякую за коментар)

Мені теж ця блузка дуже сподобалася в журналі! А після вашого, Олено, втілення, розумію, що для роботи в офісі ця модель незамінна!  І офіційно, і жіночно одночасно! Дуже дякую, що поділилися!!! 

Дякую, Лоро! Це чудовий варіант офісної блузки. Сама дуже рада, що вдалося сфотографуватися і показати її.

Олена, яку красу я пропустила! Комплект- супер! Я теж звернула увагу на цю блузу, але після Вашого показу точно пошию! Це річ, яка буде доречна у будь-яких обставинах, а ще й зручна) І брюки до неі  пасують, Хоча я б так одразу й не подумала. У Вас влучне око))), вітаю з бомбезною обновкою доньку!