0

Лляний комбінезон

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 17.09.2015
14
Поділитись:

Опис


Спокійно ставлюся до комбінезонів. Але цей захотілося обов'язково пошити. В його вирізі горловини, заниженій талії є щось від 20-х років минулого сторіччя.

Це модель 7/2015#123В.
Шила свій 38-й розмір, мій зріст 170 см.
Витрата тканини: я спокійно розмістила всі детали викрійки у відріз 180х145 
(в журналі потребують 225х150).
Тканина - суміш льону з синтетикою.
Шила майже без змін. Тобто довжина, ширина як в журналі.
Змінила за власним смаком тільки верхню частину спинки (див.схему).
"Блискавку" вкоротила з 40 см (за журналом) до 30. Так більш м'яко лежить невеликий напуск верху комбінезону над куліскою із зав'язками. "Блискавка" робить середній шов спинки трохи цупким.

Зав'язки - це півметра резинки з пришитими до її кінців зав'язками з основної тканини. Зав'язавши їх на бант один раз під час примірки на собі як мені потрібно, надягаю комбінезон тільки розстібуючи "блискавку".
Застібка на спинці така ж зручна, як і в сукнях. Свідомо не стала переносити її наперед. Мені цим комбінезон і сподобався, що виглядає майже як сукня, тільки зі спідницею-брюками.

Знову наступила на ті ж граблі, що і з першим комбінезоном. Талія в мене завищена, тому кроковий шов опинився занизько. Доводиться підтягувати штани, але мені комбінезон в такому вигляді не дуже подобається, тому треба не полінуватися і трохи вкоротити йому верхню частину.

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Як Вам личить! Колiр який смачний,i виконання бездоганне.

Ганно, дякую! Спочатку шукала тканину блакитного кольору як в журналі, але побачила цей зелений льон і вирішила шити з нього.

Може не треба вкорочувати? Мені подобається саме з таким напуском

Олено! Чудовий комбінезон. Сидить гарно. Колір приємний. Мені подобається, що лінія крокового шва низько. Додає трішки хуліганського й невимушеності до образу. Ваш прекрасний зріст дозволяє носити подібні моделі й, при цьому, не виглядати "коротконіжкою";)

Ірино, Тетяно, мені дуже не хочеться щось там перешивати, звичайно ж:) Донька і чоловік кажуть, що кроковий шов навіть низький виглядає нормально. Я сама бачу, що не виглядаю коротконіжкою:) Мене трохи бентежить, що особливо зі спини в підтягнутому комбінезоні я трохи схожа на жіночку (читай "бабусю"))) в капрі, які вони так полюбляють носити)))

Олено, ну, насмішили ))))Це Ви вже прискіпуєтесь до себе! Все гарно виглядає.

:)

Олено, вітаю з проектом!
Річь, як і завжди, стильна і Вам лічить. Теж обожнюю комбези, зараз думаю над викройкою із джерсі, може щось підскажете?

Наталю, дякую! В тім-то і річ, що я комбінезон шила тільки другий для себе, бо особливо ними не захоплювалась. Тому щось корисне порадити не можу. Але ми обидві знаємо справжнього їх фаната і аса в їх пошитті. Це Світлана Сержантова:)Думаю, можна в неї спитати.

Чудовий колір... Видно, що комфортна річ і з шиком:-)

Один з моїх улюблених відтінків зеленого.

Прекрасний комбінезон! памятаю його в блозі) якість готового виробу, як завжди, на висоті! Пробую писати коментарі))))

.

Вітаю, Марино! Дякую за коментар. Спробуй ще і свої проекти завантажити. В тебе є, що показати:)

Хіт продажу