0
Акція 1+1=3

Пальто для доньки 9/2018-104

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.11.2018
20
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Демонструю пальто, яке пошила для доньки. 

В журналі модель без підкладки, виконана з двохлицьового трикотажу. У мене була задача зробити його утепленим. Тому наше пальто на готовій підкладці з синтепоном. Основна тканина - шерсть.

Витрата матеріалу - 2,50 м х 140 см. Шила без змін наш 38-й розмір (мій зріст 170 см). 

Шиється пальто легко. Найскладніший етап заключний - вистрочування нижньої частини пальта. Строчила більш грубими нитками, починаючи від низу пальта. Відстань між строчками 1,5 см, орієнтувалася на відступ від кожної попередньої строчки і ширину лапки.

На підкладці не робила бокові шви - пілочки і спинка викроєні, як одна деталь, зшивала лише плечові шви.
Також без бокових швів нижня вистрочена деталь пальта.

Для куліски по лінії талії зсередини пришила репсову стрічку. Тут спіткала ще одна складність - протягнути обидві резинки, адже пальтова тканина+підкладка на синтепоні - це досить щільно для призборювання. Постраждали мої нерви і дві англійські шпильки) Але я зробила це (ближче до фінала один кінець пальта тягнув на себе чоловік, щоб резинка нарешті вся увійшла в куліску))).

Під пальтом на мені блузка з бантом 10/2007-118В.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

20 Коментарів

Яке чудове, класне пальто!! І вам воно теж личить.

Дякую, Оксано!

Таке універсальне пальто, повино бути у кожної модниці у гардеробі. Мені  подобаються призборювання на рукавах і талії, я вважаю, що такі елементи  додають моделі сучасності.

Таню, дякую! Ви точно підмітили про зборки. Мені було трошки дивно настрочувати куліску на талії навіть на ділянку підбортів, впритул до блискавки. Але так і в журналі зроблено. І я бачила варіанти цієї моделі, коли призборювання починалося від лінії підборта. У пальта в такому вигляді ніби динаміки меншає, воно стає "дорослішим".

Леночка, я в восторге от Ваших нарядов для дочки! По моему Вам пора уже выпустить свою коллекцию одежды под названием "дочки-матери")))) Красивая и талантливая мама - как это прекрасно! Ваша дочка, наверное, Вами очень гордится))

Дякую, Марино) Колекція пошитого для доньки величенька, просто не було можливості сфотографуватися, а донька живе в іншому місті. Сама ж вона уникає публічності, от і доводиться мамі самій і шити, і показувати)

Олено, ще і ще раз передивляюся "подробиці" вашого пальта. Як же все акуратно пошито і відстрочено! Просто приклад для наслідування!!!
Останнє фото таке миле.....)

Дякую, Лоро! Я досить критично ставлюся до свого шиття, тому схвальні відгуки дуже надихають) Як побачила цю тендітну павутинку, відразу захотілося її сфотографувати.

Чудова робота, Олено! Дякую за показ! Зараз сама (правда із стьобаної двосторонньої куртки) "воюю" із цією моделлю. Якщо можна, питаня: Ви ставили підокатники чи підплечники?

Дякую, Лано! Ні, ні підплечиків, ні підокатників не ставила. Маю досить прямі плечі, тому зазвичай підплечики зайві.

Як всі Ваші роботи виконано бездоганно. Мене це надихає і ,навіть ,дісциплінує .бо я ,зазвичай ,спрощую де тільки можливо,і якщо десь косячок ,то хай буде)Але приклад майстринь підштовхує і самій вдосконавлюватись.І чудові фото,такі ,я б сказала ,романтичні)

Таню, дякую! Сама вчуся у наших майстринь, як шити бездоганно.

Мне тоже нравится и модель и ,конечно, исполнение.Возьму на заметку для дочки.

Дякую, Тамаро! Вчора донька скинула фото - на ній пальто має вигляд ще стильніший з відповідним взуттям і взагалі)

Дуже гарне пальто! 

Дякую, Олено)

Лена, очень понравилась модель в Вашем исполнении ! Журнальный вариант вызвал реакцию "так себе". А у Вас вот вроде и цвет пальто тоже темный, и вообще практически один-в-один с образцом, а смотрится оно очень "тепло и человечно" ))))) Вы вложили в него частичку души ( про нервы уже все забыли)))), и это чувствуется через экран. Дочери, я уверена, будет в нем очень комфортно !

Дякую, Зоє! О, так, тепер лише задоволення від отриманого результату) Це пальто абсолютно в доньчиному стилі і їй в ньому дуже гарно і затишно.

Дуже гарно, і фото чудові, такі атмосферні)))

Дякую, Надю! Фото робили наприкінці жовтня, на вулиці було +22) Але я мала зробити фотосесію, бо пальто потім відправилося до адресата)