0

Еко-флешмоб "Я його зробила із... спідниці"

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 21.04.2019
5
Поділитись:

Опис


Вітаю з Днем Землі!

До еко-флешмоба пошила топ. Була в мене спідниця, яку носила вкрай рідко і шмат тоненького вельвету (залишок від шиття жакета). Крутила-вертіла і вирішила пошити топ з ефектом багатошаровості.

Шиється легко. Брала свій 38-й розмір. Завдяки внутрішньому (жовтому) шару з виточками топ сидить щільно, тому менший розмір брати не раджу. 

Ота незрозуміла спочатку застрочена складка в боковому шві потрібна. Вона разом із застроченою складкою на плечі компенсує нагрудні виточки для верхнього шару переду топа.

Спинку зробила цільною і не робила застібку - голова вільно проходить і так.
Якщо зробити однотонну частину переду тілесного кольору, виникає ефект топа на одне плече. Думаю, за бажанням викрійку можна видовжити до сукні.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Дякую, Оленко, за участь і підтримку)))) Ця викрійка давно в обраних, ти мене змушуєш прискоритись! Бо теж такий хочу)))) Кольори тобі пасують, Думаю, буде більш затребуваним, ніж спідниця! А прилаштування крупних обрізків, то ще тА тема)))

Дякую, Надю, за коментар і за цікавий флешмоб)

На жаль, не вистачило часу на щось більш креативне. Хоча в цьому проекті виповнилися два давніх бажання - пошити цю модель топа і перешити, нарешті, цю спідницю)

Олено, гарненький вийшов топ! Гармонійне поєднання кольорів. І головне, тепер  буде носитися набагато частіше. Чудове рішення для реалізації нової ідеї!

Олена! Чудовий топ вийшов. І спідничка гарна була. До спіднички потрібна блузочка... а ось топ, на міг погляд з брюками  в комплекті буде і під жакет підійде. Буде частійше носитися.  

Олена, дуже добре, що дали другий шанс спідниці, яка не використовувалась. Топ чіпляє око, адже дуже вдало підібрані кольори. Вітаю з обновкою! 

Хороша ідея із флешмобом - я отримала задоволення, переглядаючи роботи майстринь.

Хіт продажу