0
Акція 1+1=3

Сорочка з трикотажними манжетами

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 06.10.2023
4
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Сьогодні у мене сорочка з історією. Шила її в останні мирні дні перед війною без настрою і натхнення, аби заглушити тяжкі роздуми про те, що на нас насувається. Залишилося пришити тільки ґудзики, а наступного дня, 24 лютого, довелося виїжджати з Херсона. Так сорочка і пережила окупацію в шафі. Потім з іншими речами мені її передали і тут я виявила, що у сорочки немає не тільки ґудзиків, а й манжет на рукавах. Я їх підготувала, а пришити теж не встигла і зовсім про це забула.

Несподіване і гарне рішення цієї ситуації мені підказала модель сорочки  8/2023#109, в якій для манжет використали трикотажну манжетну резинку, як на блузоні. Мені пощастило знайти таку, яка ідеально збіглася за кольором із моєю сорочкою практично тон в тон. І тепер я навіть рада, що «рідні» манжети так і залишилися в Херсоні. З трикотажними нова сорочка набагато стильніша, на мій погляд, і дуже мені подобається.

Тканина – штапель, витрата на 38-й розмір – 1,5 м, не вистачило на накладні кишені, довелося зробити тільки клапани. В іншому шила без змін. Модель і викрійка дуже сподобалися, приємна форма відкладного коміра, вільний, але не надто широкий крій.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Не люблю фрази "Все, що не робиться,- на краще", бо коли приходять важкі події, складно у це повірити. Але ж, Олено, це саме той випадок! Добре, що манжети не були пришиті, так сучасніше прочитання сорочки зробило її стильнішою! Дякую за показ!

Дякую, Лано!
Погоджуюся, що у випадку з сорочкою все вийшло на краще. Чесно кажучи, мені в ній не вистачало якоїсь родзинки. Трикотажні манжети стали тією деталлю, яка й додала сорочці стилю.

Оленко, дуже вдале рішення, додало родзинки, хоча як можна було ще гарнишою зробити сорочку в такому яскравому кольорі! Вам дуже личить!)

Дякую, Марино!

Зачекайте будь-ласка