0
Акція 1+1=3

Блузка з хусткового купону

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 15.05.2016
10
Поділитись:

Опис


 

13.04.2013

Блузка пошита три роки тому з дуже тонкого і ніжного шовкового батисту від моєї подруги Юлі, Це були три купона-хустки 60х65 см (див.фото). Хитрість і завдання полягало в тому, щоб підібрати для них вдалу модель, ну і звісно ж постаратися вмістити всі деталі викрійки ще і з суміщенням малюнка.

Абсолютно несподівано погляд впав на цю блузочку з запахом. Поміркувавши зуміла таки все розташувати. Дивно, але в цей дуже непростий купон (рисунок несиметричний за кольором) всі детальки вляглися так, ніби так і задумано було.

Я взяла свій 38-й р-р. Не раджу брати на розмір менше. Блузка досить приталена виходить.

Шила без змін, лише рукавчики посадила на вузеньку бейку замість широкого одвороту (тканини не вистачило). Зробила зав'язку на лівій пілочці як в журналі, а права пристібається на двох маленьких пришивних кнопках замість ґудзиків. Запах і декольте  досить глибокі, краще заколоти шпилькою.

Раджу цю модель шити з тканин з еластаном для комфортного носіння.

Брюки - мої улюблені для весни і літа, модель 9/2011#120 А.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Дуже гарна блузка вийшла! Несподіване рішення і гарне виконання.

Оце так задача від подруги! Справились на відмінно! Гарне розташування купону, ніби така дизайнерська задумка. І с переду, і з заду виглядає ефектно.

Дякую вам, Ірино і Ірино! Хоча блузка і фото вже не нові, вирішила поділитися тут ідеєю розташування купона. Досі дивуюся, як воно все туди помістилося, та ще й так вдало. Крутила по тканині деталі викрійки добру годину, поки все склалося:) Така собі гра в пазли))) Але я це люблю.

Олено, коли отак із задоволенням крутиш годину деталі по тканині, і в результаті получається така собі дизайнерська річь, називається одним словом - ТАЛАНТ. Можна і тиждень крутити і освіту відповідну мати, а шити нудні та безсмачні речі, як буває в Ательє. Без таланту не вийде жодноі цікавоі одижини. Але це не про Вас ;)

Таню, у відповідь хочеться перекласти приспів відомої пісеньки: "Як добре, що усі ми тут сьогодні (і не тільки))) зібралися"! Де б ще я стільки нового по в'язанню взнала:)

Олено, як завжди, ставиш перед собою складні завдання, і на відмінно з ними справляєшшя! Я з такого хіба б хустку зробила, або незвертаючи уваги на малюнок що небуть)))))

Надю, у нас тут у кожної своя "фішка":) Зате на мої речі зсередини не так цікаво дивитися, як на твої:) Дякую на доброму слові!

Це точно, що "фішка"! Але ж як цікаво все розглядати!!!!!

Дуже ніжна та приємна блузочка!Очень изящно и аккуратненько получились рукавчики и линия плеча,подобран купон мастерски!

Дякую, Марино!