0

Блузка до еко-флешмобу "Я її зробила із..."

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 23.08.2019
7
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Здається, ще недавно я шила для своєї двоюрідної сестрички пальто, а тепер вона сама вже опановує шиття)

З гордістю представляю її перший швейний проект - чудову блузку, перешиту з татової сорочки. Ідея знайдена в інтернеті. Від сорочки відрізали "зайве", по всьому вирізу горловини і по низу рукавів - куліски з еластичною тасьмою. І не знадобилося купувати нову тканину: чоловічі сорочки - то просто скарб для переробки. Сама маю улюблений топ, перешитий із такої сорочки.

І подивіться, які неймовірні краєвиди на Каховському водосховищі. Яка красива наша Україна в кожному її куточку!

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Елена, это ах, как круто! Здоровская идея и классный вид! В сочетании с такими брюками - очень оригинально, свежо, неординарно!)) (идею забрала...))

Дар'є, у мене самої перехопило подих, коли сестра прислала ці фото і похвасталася своїм першим швейним досвідом. Я відразу сказала: "Це потрібно показати всім") Ідея цікава, але ж і які гарні фотографії вийшли.

Такая простая, но такая стильная идея!;))) Но больше всего меня покорила лесная нимфа...;) Потрясающий образ, который так трогательно передан на фото)) 

Марино, дякую! Це сестричку її мама так сфотографувала. Згодна, дивовижні, ніжні світлини вийшли. Все так просто і так гарно, органічно. Дуже красива фотосесія на Дніпрі.

Блуза неймовірна, та й образ в цілому мені подобається.  Фото пречудові, насправді, у нас є дуже гарні місця, від яких захоплює подих.

Дякую, Тетяно!

Дивовижні фото вийшли! Дійсно еко- флешмоб! Все так гармонійно і одяг, і дівчина, і краєвиди навколо. Так, таку красу треба показувати.

Хіт продажу