0

Пуловер і брюки - по-домашньому

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 20.03.2016
5
Поділитись:

Опис


Нарешті дійшли руки пошити собі щось гарненьке для дому. Кожного разу, коли казала собі: "Все, цього разу я таки куплю собі тканину і нашию собі зручних і красивих домашніх комплектів", купувалося чомусь знову щось "на вихід". А вдома - а, і так зійде:) Носила зазвичай покупні штани по типу спортивних з кофтинками і футболками. Та цього року вирішила таки виконати цей довговиношуваний "домашній проект". Поділилася своїми планами з подругою Юлею І вона надіслала мені на День народження яскравий бавовняний трикотаж. "Вдома потрібно бути яскравою!"

Шила по досить старим журналам. Пуловер - це блузка з запахом 10/2008 # 113. Хороша модель. Сподобалася. Легко шиється. У викрійці нічого не змінювала. Свій 38-й р-р. Трохи задовгий рукав виявився, хоча я начебто досить рукаста :) Запах нормальний, але все-таки сколола його шпилькою, щоб не розкривався. Якщо носити без шпильки, можна під низ надіти топ і його буде трохи видно, що теж цілком симпатично. "Блискавку" в боковий шов не вшивала. Вона взагалі не потрібна. Якщо шити з еластичних тканин, як вимагають в інструкції, або з трикотажу, як у мене, пуловер надівається взагалі без проблем. У плечові шви прихопила тасьму, щоб вони не розтягувалися. Низ рукавів, пілочки і спинки відстрочила подвійною голкою.

Під час шиття трикотажу на звичайній машинці (оверлока немає) я дослухалася поради майстра-наладчика. Потрібно шити злегка відтягуючи на себе трикотаж. Тоді машинка не пропускає стібки і не жує тканину. Непогано виходить і через кальку. Але потім доводиться її висмикувати, можна розсмикати випадково стібки.

Точну витрату тканини не скажу, бо відріз був 2 метри, ще на одну кофтинку залишилося.

Брюки із ще давнішого номера. Це модель 8/1998 # 113. Теж шила майже без змін свій 38-й р-р і теж без "блискавки". Штани просто на резинці шириною 4 см, виточки не робила. Низ підшитий подвійною голкою. Викрійка дуже сподобалася. Штани зручні і чудово сидять. Тканина - трикотаж середньої щільності. Витратила 1,10 м шириною 145 см.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Олено, нарешті обновки! Та ще й такі зручні і необхідні. Пуловер іноді можна і на вихід ;) дуже ефектні кольори. Мені подобається, я дуже люблю такі затишні та комфортні речі.

Дякую, Таню! Тепер головне втриматися і не почати носити кофтинку "на вихід", бо вдома можа щось простіше вдягнути:)

Де ж набрати стільки тих "на вихід":)))) А от домашній комплектик дуже доречний. Олено, тобі в ньому дуже гарно, так що тримайся;) щоб на вихід кофтинку не взяти!
В такому одязі і книжки цікавіші, і кава смачніша :) і шити щось нове в такому приємніше :)))))

Олено! Такий гарний комплект! Від нього так і віє домашнім затишком та теплом. Сподобалось поєднання яскравого верха зі спокійним низом. Навіть вдома треба почуватися справжньою жінкою та іноді балувати себе такими комплектами.

Надю, Ірино, дякую! Так, дуже приємно мати гарний вигляд і вдома. Не жалкую, що витратила час на пошиття домашніх речей.

Хіт продажу