0

Шапка і снуд - теплий плетений комплект

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 30.11.2016
10
Поділитись:

Опис


В останній день осені я з радістю вітаю з Днем народження мою подругу Олену! Близько семи років тому нас теж здружив ФФ. Олена приголомшливо добра і відкрита людина, фантастична рукодільниця і ляльковий майстер. Неможливо залишитися байдужою до її тільдочок:)

Цього разу в подарунок Олені я зв'язала снуд і шапочку. Натхненням послужив комплект нашої талановитої і креативної в'язальниці Тані Зосімової.

http://burdastyle.ua/forum/shapky-sharfy

Танюшо, величезне дякую за схему!

В'язати такий комплект нескладно.

Знадобилося трохи менше 300 г вовни і спиці №5.

Снуд - це смуга в'язаного полотна близько 25х130 см, зшита в кільце.

Шапочка звичайна кругла, починається з резинки 3х3, далі без додавання петель перехід на основний узор. До маківки в останніх 10-ти рядах рівномірно зменшила, пров'язуючи в лицьових рядах разом по 2 петлі через певні проміжки (на око). В'язання "на око" - це коли починаєш і перев'язуєш рази три, поки вийде потрібний результат))) Але з шапками в мене завжди так. З ними ж потрібно точно потрапити в розмір, це светр може туди-сюди "стерпіти" зайві пару см.

Дуже приємно бачити Олену в обновках, вони саме вчасно прийшли до неї - засніжило навкруги:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Які ж чудові, такі індивідуальні і душевні Ваші вироби! Я чекала на Ваш снуд! Гарний комплект, і візерунок і колір - дуже фактурно! Мені дуже сподобалась обрана Вами пряжа, її неоднорідний колір створює ефект мерехтіння і робить виріб більш цікавим. Щиро захоплююсь Вашою творчістю, дивлячись такі ідеальні роботи хочеться "рости над собою"! Дякую за натхнення!

Ганно, дякую за такий теплий захоплений відгук, мені дуже приємна ваша увага. Будемо надихати одне одного на нашому ФФ!

Який душевний подарунок! Він зігріває додатково теплотою створивших його рук! Пряжа підібрана чудово, нагадує мерехтіння вечірнього неба в морозну погоду! Виконання бездоганне!

Ірино, дякую! Робити подарунки - це така радість. Нитки гарні, собі б такі узяла теж, але залишалися лише три моточки. 

Дуже гарно)))  Вдалий вибір ниток)))

Дякую, Надю:)

Гарно-прегарно і теплоооо! Хто б і мені такого подарунка виплів?!Так хочеться й собі))) Руки ніяк не дійдуть. Років 5 тому я собі щотижня плела нову шапку)) От тепер у мене цих шапок... - носити-не переносити))

Таню, дякую! Цей комплект плететься досить легко і швидко, особливо товстими спицями №5. Може руки таки дійдуть:)

Відмінний подарунок!!! Дуже рада, що надихнула на створення цього чудового комплекту! Олено, як завжди все на вищому рівні, і підбір пряжи, і виконання. Я задоволена;)

Таню, ви для мене - гуру в'язання, без перебільшень:) Дуже рада, що вийшло повторити ваш комплект. Ще раз дякую за схему:)

Хіт продажу