0
Акція 1+1=3

Кофтинка плетена для маляти

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.04.2016
6
Поділитись:

Опис


Вечори минулого тижня присвятила плетінню кофтинки для небожа.

Опис знайшла в інтернеті. Так давно (років 20))) не плела таке маленьке. Все хотілося додати в ширину і в довжину.  Кофтинка на виріст - приблизно на вік від року до двох.

Пряжу обрала дитячу - м'яка суміш шерсті і акрилу. Нитка цікава - секційного фарбування. Тобто, в неї ділянки різної довжини пофарбовані в різні кольори. Тому при плетінні простою лицьовою гладдю виходить ефект жакардового в'язання. Але це сама нитка нитка утворює такі візерунки.

Зшивала матрацним швом. На фото показую, наскільки непомітним він виходить з лицьового боку. Ще раз переконалася, що це найпростіший, найзручніший і найнепомітніший спосіб зшивання плетених деталей.

Навчитися йому можна за чудовим МК нашої Тані Зосімової

 https://burdastyle.ua/masterclasses/matracnyy-shov-dlya-zyednannya-vyazanyh-detaley

Кофтинку плела на спицях № 3 і 3,5.

Витрата пряжі - близько 200 г

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Гарнесенька кофтиночка вийшла, дуже ніжна. Нитки чудово лягли у візорунки.
При в'язанні з ноток секційного фарбування бувають проблеми, бо кожен моток починається з різних секцій. Але з цією проблемою Ви впорались на відмінно (візорунки всіх симетричних частинок - пілочки та рукавчики співпали - це важкий етап, не всі витримують, бо треба перемотувати мотки і шукати підходящу секцію).

Таню, дякую!
Так, я постаралася, щоб симетричні деталі починалися з однаково пофарбованої ділянки. Але ниток було усього чотири моточки, особливо "не розгуляєшся". Тому в основному малюнок збігається, але є деякі неточності. Та це ніби не дуже кидається в очі.

Дуже гарно)))) А я б в'язала все під ряд, і навіть не здогадалася б, що можна відмотати :)))) Вік живи- вік учись!!!!!

Я на власному досвіді навчилась:)

Дуже ніжна, затишна кофтинка! Охайно сплетена. Матрацний шов, насправді, навіть непомітний.
Я теж плела шкарпетки чоловіку та синові з пофарбованої секціями пряжі. На першій парі розпустила з півшкарпетки, щоб досягнути симетричності в кольорах. З першого разу не здогадалася, що можна відмотати з мотка. А друга пара вже пішла швидко.

Дякую, Ірино! Я плела шапку подрузі з подібної пряжі. Там були такі симетричні детальки, що вуха прикривають. На них і побачила, що потрібно від однакової за кольором ділянки починати. Теж розпускала кілька разів:)