0

Пальто з лодену

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.09.2015
7
Поділитись:

Опис


21.03.13

Лоден, з якого пошито пальто, подарувала мені подруга Юля. Тримаючи в руках розкішний  відріз 180х160 см італійського лодену з цікавим переплетенням основної і золотавої люрексової ниток (який увесь і пішов на пальто), вирішила, що це має бути проста, лаконічна, класична модель. І відразу пригадала викрійку пальто 12/2012-117.

Викрійка відмінна. В її конструкції нічого не змінювала. Навіть рукава-дзвіночки не збентежили. Якось все дуже гармонійно в цій моделі, не хотілося щось порушити «самодіяльністю» Відмовилася тільки від кишень в рельєфних швах через те, що декоративного навантаження вони не несуть, а практичної необхідності я в них не знайшла. Додала застібку на гачки.

Мій 38-й розмір по ОГ і ОС чітко сів, в талії вільно, але це передбачено покроєм цієї моделі. Підкладка – віскозна саржа. Проклеїла флізеліном підборти, обшивку горловини спинки, зрізи пройм, горловини і плечових швів.

Шилося легко, але при ретельному підгинанню низу пальта і рукавів з лицьової сторони проступала лінія зрізу тканини. За порадою професіоналів я приклала з вивороту встик до краю підгинання широку смугу лодену, все акуратно відпарила. Через те, що тканина досить товста, при прасуванні був перехід ніби сходинкою між висотами тканини. Приклавши до зрізу шматок такої ж тканини, я вирівняла цей перехід і з лиця виробу нічого не проступило.

Більше ніяких складностей не виникло, вважаю, що таку нескладну модель можуть шити навіть початківці.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Неймовірна річ, елегантна. Колись я теж шила пальто і теж стикнулася з тією самою проблемою при підгині подолу. Вже навіть не памятаю як відпарювала, ледь врятувала виріб, про смугу тканини підкласти не знала і не здогадалася.

Докую, Тетяно! Тут головну роль зіграли розкішна тканина і прекрасна викрійка. З підгином я просто намучилася, поки розумні люди не навчили, як з цим боротися. Все виявилося так просто. (Стали приходити на електронну пошту оповіщення про коментарі - тепер можна оперативно відповідати).

Чудове пальто! І колір - на верхівці пастельної моди цієї осені. Вам до лиця.

От добре! Пальто шила два з половиною року тому, а воно все виринає на пік модних тенденцій. Класика!

Очень понравилось пальто! Скажите, как лоден в носке себя ведет? Все смотрю на эту ткань,но как то побаиваюсь брать.Не видела ее в живую,только на сайте.Состав 90% шерсти.Глядя на ваше фото мне ткань еще больше стала нравится.

Ганно, дякую за коментар!

Це пальто я вдягаю не так часто, але можу сказати, що носиться воно пречудово.

Тканина досить щільна, при цьому не груба, досить м'яка. По суті, це дуже щільне трикотажне полотно, тому воно навіть трохи еластичне. Не мнеться. 

Пальто зберігає свій незмінно гарний вигляд уже декілька років. Воно явно привертає увагу, кажуть, що у нього "дорогий" вигляд. Завдячую якісному лодену, який мені подарувала подруга. 

Наскільки я розумію, існують різні види лодену, які різняться за товщиною, вмістом шерсті. Такий досить товстенький, з якого пошите моє пальто, годиться саме для пальт і жакетів, які повинні тримати форму.

Елегантно, вишукано.Олено, можливо Ви вже і знаєте про такий спосіб, нагадаю. У сусідів, у Оксани сок-1 є майстер-клас "Незаметная подгибка низа пальто". Мені подобається.

Хіт продажу

№ викрійки 117
69.9грн