0

Теракотова сукня з мусліну

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 12.07.2021
13
Поділитись:

Опис


Якщо ви шукали викрійку сукні на спекотне літо, то це вона. Простора модель, яка майже не торкається тіла, - ідеальна на нашу південну жару.

Пошила сукню з двошарового мусліну улюбленого теракотового відтінку у дрібну білу цяточку. Це натуральна бавовняна тканина. В ній комфортно, можливо, двошаровість дає ефект "термоса" - тіло не нагрівається, вентиляція хороша. Раджу звернути увагу на цю тканину і для пошиття літніх чоловічих сорочок неформального стилю. Для дітей це теж просто чудовий варіант.

Зміни у викрійці: на спинці (ліфі і спідниці) я прибрала середній шов, натомість зробила бокові шви на деталях спідниці. Це дозволило суттєво скоротити витрату тканини. Знадобилося лише дві висоти спідниці – 1,6 м. В журналі витрата тканини - 2,7 м на сукню з рукавами, але завдяки змінам у викрійці у мене загалом вийшов економніший план розкладки деталей. Прибрала рукави - пройма помірно глибока, комфортна, білизну не видно. Також я відмовилася від застібки на ґудзик.

Мій 38-й розмір сів чудово, брати менший за свій я б не радила. Модель простора, але не парашут. Відчуття "баби на чайник" у мене також немає.

(На одному з фото - графіті на звичайному бетонному паркані в парку. Там ціла серія малюнків із зображенням старого Херсона. Я була вражена майстерністю авторів).

Покроковий опис і детальні фото пошиття цієї сукні дивіться в моєму МК.

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Гарна сукня, гарний колір, гарні фото,...

Дякую, Анно!

Сукня пречудова! Колір такий смачно - елегантний, вам дуже личить. Дивлячись на вас, захотілося й собі! Та ще й така гарна порада, щоб скоротити витрату тканини. Як раз маю декілька відрізів 1,5 метри

Ларисо, шийте цю модель, вона нескладна та дуже комфортна. Якщо спідницю зробити з боковими швами, то її задня деталь зі згином і дві передні половинки при розкрої розташовуються одна над одною на тканині. З іншого боку поміститься деталь пілочки, суцільнокроєна з середньою деталлю спідниці і спинка (обидві складені навпіл по лінії згину). І залишиться тканина для розкрою під кутом 45 градусів обшивок пройм та горловини.

Дуже дякую за пораду! Саме розмірковую, який відріз обрати)

Прекрасно сидит платье на фигуре ! И сама модель платья простая и элегантная. Теплый терракот - хорош к Вашим волосам.

Дякую, Марино! Теракот різної насиченості - улюблений колір в одязі.

Колір і фактура тканини захоплюючі! Локація дивовижна!

Дякую, Катерино! Це парк в центрі Херсона. Історичний центр міста. Старі ворота, фортифікаційні вали.

Така гарна сукеночка , проста , але така цікава.Ще і мастер-клас з пошиття.Я  викрійку зняла , але шити вагалась саме через пройму.Приклала до себе паперову викрійку і мені пройма здалась аж надто глибокою.Дякую за опис роботи і гарні фото

Дякую, Таню! Шийте без рукавів, не сумнівайтеся. Пройма гарна, не надто глибока, але достатньо, щоб було не жарко. Я спеціально на одному фото стала так, щоб було видно саме пройму) Але за бажання лінію пройми зовсім нескладно трохи підняти.

Елена, добрый день! Очень хочу пошить для мамы такое платье из муслина. Подскажите, пожалуйста, как Вы поделили юбку (часть, которая присбаривается) по частям? Никак не могу высчитать сколько нужно на бока и заднюю часть. Буду благодарна за подсказку, а то я совсем начинающая)) Спасибо!

Добрий день.

На деталі спідниці 23 зверху на лінії талії є поперечна мітка - вона і є позначкою місця бокового шва, там мають збігатися бокові шви пілочки і спинки. Подивіться на скриншоті:

https://prnt.sc/k-DPVXQGHX6B

Хіт продажу