0
Акція 1+1=3

Сукня з електронного каталогу

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 09.07.2019
6
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

І знову демонструю обновку для доньки) Вперше шила за викрійкою з електронного каталогу, тож вирішила поділитися досвідом.

Відразу зазначу, що ОГ у мене 38-й розмір, а сукня пошита на доньчин ОГ 42-й. При вузькій спині крою зазвичай деталь спинки 38 р., а пілочку - 42. Далі - по ОТ і ОС 38-й розмір.

Витрата тканини - 1,80х140 см. За складом - дуже приємна суміш льону та бавовни.

Викрійка сподобалася. Шила без змін, лише додала кишені в бокових швах. Один нюанс - спідниця помітно завужена до низу. Це вимагає дещо обережно в ній сідати. Для себе повторила би цю модель з більш просторою спідницею. Дуже сподобалася трохи занижена талія і вшивний пояс. Завдяки цьому комфортний, не тісний верх "фіксується" трохи вище лінії стегон. На базі цієї викрійки, змінюючи за бажанням спідницю, можна моделювати сукні в стилі 20-х.

І головне - шити за викрійками з каталогу дуже легко, тому що всі інструкції з пошиття супроводжуюються докладним ілюстрованим курсом. Розбереться і новачок)

До того ж нагадую - в кожній викрійці по дві (іноді і три-чотири) моделі в комплекті, до кожної з них - свій ілюстрований курс і всі деталі викрійки на листі викрійок. 

 

Маленький анонс: незабаром на сайті будуть доступні викрійки з електронних каталогів 2017 і 2018 рр., а у вересні очікуйте на свіженький каталог осінь-зима 2019)

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Классное, стильно платье, Леночка))) Вот, прям, заставили призадуматься о пошиве и себе полосатика;))) Большое спасибо за анонс, буду с нетерпением ждать!;)))

Марино, дякую! Ці "смугастики" пошиті для доньки, але на мені теж сподобалися і теж підштовхнули до думки, чи не пошити собі щось таке у смужечку)

Олено, я одразу помітила схожість з фасонами 20-х років, а Ви ще й підтвердили це своїми відчуттями!) Дуже гарна сукня! Так красиво перетинаються смужечки! А вони  ще й тренд цього літа!

Люблю стиль 20-х, тому зраділа цій викрійці, вона дуже вдала, як на мене. А смужки лише посилюють ефект.

Дякую за коментар, Лоро)

Стильна смужечка!Вам дуже пасує!)))

Дякую, Марино!

Зачекайте будь-ласка