0

Сукня з нового номера Burda 7/2023

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 15.06.2023
7
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Ви ще тільки придивляєтеся до моделей Burda 7/2023? А у мене вже готова сукня з цього номера) Вона проста і шиється легко та швидко.

В описі моделі сказано, що на ній добре розкриваються великі принти. Те що треба для строкатої бавовняної тканини, яку мені подарували ще до війни. Шила свій 38-й розмір без змін і коригувань, тільки додала 25 см довжини. Був відріз 1,80 м завширшки 120 см, цілком вистачило. Навіть за такої вузької ширини тканини передня і задні деталі спідниці помістилися поряд «валетом». Якщо у малюнка є напрям, тоді витрата буде дещо іншою.

Кантом виділила горловину, пройми і шов талії. Оскільки готового канта підходящого рудого кольору не знайшла, виготовила його сама. Потрібно викроїти косу бейку завширшки 3 см під кутом 45 градусів до поздовжньої нитки. Потім згинати її (не припрасовувати!) і прокладати строчку за допомогою лапки для кантів, вкладаючи всередину шнур. Знадобилося трохи менше 3 м канта. Вирізи горловини і пройми акуратні, не дуже глибокі, всередині оброблені обшивками.

Модель зручна, завдяки досить вільному приляганню буде комфортна у спекотні літні дні. Блейзер теж новий, його детальніше покажу в окремій публікації. Задоволена ним дуже)

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Вітаю ,Вас Олена!!! Яка гарна сукня вийшла у Вас! Дуже подобається такий крій,точно буду шити !..Тепер вагаюсь з длиною....))

Дякую, Ларисо! Модель дуже жіночна, плавні лінії, мені теж подобається. І довжина у неї може бути будь-яка - від міні до максі, враховуючи якості тканини, звичайно.

Як чудово, Олено, знову Вас бачити у обновці! Чудова сукня, із кантом має "перчинку", але БЛЕЙЗЕР! Із нетерпінням чекатиму розповіді про нього! Дякую за показ! Витримки Вам!

Дякую, Лано! Як "приїхали" до мене мої тканинки з Херсона, то я взялася потроху їх "переробляти") Блейзер дійсно вийшов чудовий. Тримаю інтригу з показом) Насправді поки що заважає погода - дощі кожен день, не було можливості сфотогравутися в ньому. Але сподіваюся, скоро це вдасться.

Руйнування ГЕС дуже підкосило морально. Це катастрофа і відчуття, що вони просто відбирають мої спогади про ці місця. Щезає і паплюжиться те, до чого я звикла і знаю з дитинства. Боляче було дивитися фото, на яких затоплене рідне місто, на вулиці і будинки під водою поряд із моїм домом. Це те, що вони роблять вже другий рік поспіль на наших землях. Сподіваюся, відплата для них не за горами і прийде зненацька і звідусіль.

Гарна!! Подобається верх у цій сукні - лаконичний, але не строгий. Кант - чудове доповнення!! Я сама маю зараз плани на нову блузку з кантом и вже приготувала матеріал для його виготовлення. Так как знайти потрібний колір важко. Дякую за підсказку, що треба тканину під кутом брати, я думала над цім, але хотіла переріряти це на практиці. Але ж тепер не треба перевіряти))))  Блейзер - з однієї з моіх найулюбленіших колекцій з 5/2019, так?)))

Марино, дякую! Так, блейзер - це модель 5/2019#116, вже є в новому пості. Номер дійсно дуже крутий.

Кант робити нескладно якщо кроїти бейку саме під кутом 45 градусів. Під лапкою сама лягає, як треба. Головне - не припрасовувати згин, просто руками згинати під час шиття.

Чудова сукня у вас вийшла. Вам дуже личить. Сама задивляюся на неї, може осилю і собі пошию

Хіт продажу

№ викрійки 129
69.9грн