0
Акція 1+1=3

Пишна спідниця і блузка з воланом

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 28.04.2016
13
Поділитись:

Опис


Дуже хотілося показати цю спідницю. І хоча пошита вона майже 10 років тому, "в люди", тобто на ФФ, вийшла тільки тепер:) Це модель ШЛБ 2/2005#3 В.

Спідниця просто причарувала своєю конструкцією і запропонованим варіантом комбінування смугастих тканин. Журнальний варіант сподобався. Але в наших реаліях знайшла лише чорні тканини в чорну ж, червону і бежеву смужку. З цим і "погралася":)

Конструкція не така складна, як може здатися. До кокетки пришиті дві чотириклинки-напівсонця, скомбіновані з різних тканин. У верхньої спідниці подол підібраний з одного боку спереду і ззаду до кокетки і прихвачений невеликим хомутиком.

Окраса спідниці - її пишна нижня спідниця з органзи з двома рядами пишних оборок по низу. Застібка на звичайну блискавку в боковому шві. Нижні зрізи спідниці не оброблені - така задумка дизайнерів. І мені вона здається вдалою. Це додає краплинку брутальності такому жіночному фасону.

Шила повністю по інструкції свій 36-й в талії розмір.

В компанії зі спідницею блузка 11/2011#106. Чомусь вирішила, що вона дуже простора буде і викроїла замість свого 38-го розміру по ОГ 36-й. Але ні, вона не така вже й широка, варто шити таки свій розмір.

Край волана оброблений дрібним щільним "зигзагом". Щоб його фалди красиво лягли, блузку повісила на плечики, розправила волан і вертикальним відпарюванням обережно на відстані обробила паром з праски. Дала охолонути і все лежить як потрібно. Застібається блузка на кнопки.

Витрату тканини, на жаль, не пам'ятаю. Обидві речі шилися давненько.

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Ой, Олено! Яка ж краса!!! Для мене Ви взірець елегантності та жіночності. Люблю всі Ваші речі, вони поза часом, завжди актуальні та модні. Про фото - мовчу ( вони чудові , просто дивлюсь із задоволенням та надихаюсь). ;)

Таню, дякую:) Я люблю класику, ретро, але з якимось незвичними деталями. Люблю речі з цікавою конструкцією. Також тяжію до того, щоб робити щось, що можна носити багато років. Для фото доводиться витрачати час - свій і чоловіка, бо він у мене за фотографа:) Приємно, що наші старання не проходять марно)))

Олено, думаю для чоловіка - це справжне задоволення, фоторгафувати таку красуню. Іноді вони ( наші чоловіки) через обєктив бачать нас іншими, але намагаються не показувати свого захоплення. Але ж нам, жінкам, і так все зрозуміло : як що фотки класні, то любить сильно ;)

Мабуть, таки так:) Якщо вже чоловік витрачає годину свого часу на бродіння за мною з фотоапаратом і робить десятки кадрів, бо "тут я відвернулася, а тут вітер подув, а тут я якось не так посміхаюся", це вже щось значить:)

Олено! Комплект чудовий! Спідниця просто неймовірна! Гарне поєднання тканини та крою. Вам дуже личить такий стиль! І хоча спідниця була пошита давно, вона актуальна і зараз. Нижня спідниця, бантик додають жіночності та неймовірної краси!
Блузка благородного бордового кольору, волан лежить дуже гарно. На мій погляд, в грудях не дуже вузько.
Фото класні!

Ірино, дякую! Ви вірно підмітили, що підібраний край верхнього шару спідниці має вигляд бантика. І блузка взагалі то комфортна. Вона мені подобається. Тому і викрійку раджу, але краще б я її шила 38-го розміру, як потрібно.

Дуже цікава конструкція спідниці))) Тобі гарно в такому образі! Зразу виникла асоціація з чуттєвим та трохи драматичним стилем Кармен, і запальним фламенко)))) Чарівна іспанка)))))

Надю, gracias! Тобто, дякую:)

А я влюбилась в блузу! *-*
Этот цвет - Ваш на 100%, а еще и помада в тон - беспроигрышная комбинация. И воланчик актуален и добавляет некой романтичности. Зигзаг, видимо, очень мелкий - как ни приглядывалась не смогла разглядеть :-) И, правда, так красиво фалдит. Волнует, из какой ткани сшита блуза?

Наталю, дякую! Зигзаг дрібний і майже непомітний, це так, ще й фотоапарат у мене не найсучасніший, трохи маскує:) Тканина блузки - якась суміш синтетики, подібна до тонкої м'якої віскози.

Вы - мастерица, а про фотоаппарат я даже удивлена - отличная цветопередача и контрастность или Ваш муж с такой музой становится профессионалом :-)

За роки створення фото для ФФ я вже досить добре оволоділа редагуванням зображення, а чоловік просто старанно і терпляче клацає фотоапаратом)))

Ой, клас))) нам треба заводити окремий напрямок обговорення на тему, якими хитрощами нам дістаються фото)))))))


Зачекайте будь-ласка