0

Спідниця з клином годе і два жилети

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 20.01.2017
11
Поділитись:

Опис


Восени 2012 року надихнулася ретро колекцією з Burda 8/2012.

Спочатку дуже захотілося пошити спідницю 8/2012#112. Шукала тканину, схожу на журнальну. Мені пощастило, я знайшла підходящий варіант, правда це був залишок, тому вистачило ще й на жилет.

Тканини знадобилося рівно 1,20 м, як і вимагають в журналі, на основні деталі спідниці потрібна їхня довжина плюс висота клина годе, інакше він ніяк не влазить. Тканина костюмна, тонка, м'яка і досить пухка, великого переплетення.

Спідницю шила свого 38-го розміру по ОС, зміншивши як зазвичай в талії до свого 36-го по ОТ. Викрійка мені ідеально підійшла. Пояс зробила з основної тканини, а не з репсовою стрічки, як в інструкції.

ВАЖЛИВО: клин годе під час пошиття трохи відвис і став довшим за нижній зрізу основних деталей спідниці. Просто зрізала зайве по його нижній дузі і все стало на місце. Спідниця дуже зручна.

Жилет в'язала спицями № 3,5 з бавовняних ниток. Схему розрахувала сама, малюнок жакарда знайшла в старому журналі з в'язання "Modische maschen" 2/1994 моделі 10-12.

Жилетів у мене чимало, але так як від нової спідниці залишилася зайва тканина, вирішила пошити ще один і зупинила свій вибір на моделі 10/2011#126A. Викрійка сідає точно за розміром ОГ (у мене 38-й і кроїла 38-й), на талії стягується по фігурі патами на спинці. Всі деталі я кроїла з основної тканини (в журналі спинка з підкладкової). Так як тканина пухка і тонка, краще було б проклеїти деталі пілочок флізеліном. Я якось не відразу зрозуміла, так як в журналі жилет з вельвету і в інструкції пілочки абсолютно не дублюються прокладкою ні в яких місцях. Тут мене і підвела звичка точно слідувати інструкції. В цілому жилетом задоволена.

Жовта блузка 9/2012#118. Шиється легко, рукав входить в пройму як рідний. Не стала робити розрізи на рукавах, просто призборила і посадила на вузеньку манжету, як в інструкції. Розмір шила свій 38-й по ОГ. Блуза досить простора, нагадує мої блузки рубежу 80-90-х. Трохи відвикла від таких. Через відсутність у продажу спеціальних обтягнених ґудзиків, обтягнула їх кустарним способом. Кружечок з тканини трохи більшого діаметра, ніж ґудзик, по самому краю збирається на нитку, ґудзик вкладається всередину, нитка стягується і потім ще кілька разів можна пройтися маленькими прямими стібками, стягуючи навколо ніжки ґудзика складочки.

ВАЖЛИВО: тканини на блузку 38-го розміру пішло рівно 1,5 м при ширині 145 см, при цьому ще й шматок збоку залишився (вистачило на топ із жабо). А в журналі вимагають 2 м при ширині 130 см.

Мій блог

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Олено! Дуже гарно! Такий комплект чудовий вийшов і плетений жилетик дуже милий. Як завджи, стильно, практично, гарно. А я ще блузочку з асиметричною застібкою впізнала)))) Показуйте її нам в деталях!

Таню, дякую! Свого часу дуже захопилася жилетами, у мене їх декілька:) Фото блузки додала. Не сказати, що дуже детальні, які вже були:) Ще додала топ, який вийшов із залишку тканини від блузки. 

Дякую! Все дуже гарне. Сорочка й топ - пречудові. Дуже подобається колір.

Елегантно-стриманий шик! Дуже гарно! Жовта блузка неймовірна!

Ірино, дуже приємно, що блузка викликає таке захоплення, мені вона теж дуже подобається:) Дякую!

Елена, замечательный элегантный, спокойный, женственный образ. С одной стороны всё смотрится единым комплектом, а с другой стороны каждая вещь индивидуально-хороша по-своему, в каждой  есть своя «изюминка». У идеально-сидящей юбки - хвостик-клин, у блузки - цвет и интересный ворот, у жилета - линия плеча и профессионально выполненные карманы. Одежда, которую можно носить не один год - одним словом классика. Я тоже, очень люблю такие вещи.

Катерино, ви дуже точно підмітили - це такі класичні речі, що майже ніколи не вийдуть з моди. Не дарма ці викрійки були в розділі ретро. А я дуже люблю тему ретро в одязі і не тільки в ньому. Дякую за коментар!

Добавленная блузка сшитая из остатков очень хороша. Номер старый :) Вот почему необходимо покупать каждый журнал, обязательно пригодиться со временем. Увидишь вот такую очаровательную блузочку - и бегом к шкафчику с архивными номерами и в магазин за тканью:)

Так, старі номери частенько приходять на допомогу:) Я роздруковую розворот з технічними малюнками кожного номера. Підшиваю їх у велику теку. І коли потрібно підібрати якусь викрійку, дуже швидко знаходжу потрібну іноді у дуже старих номерах.

Давно хотела так же сделать, но не сделала, а надо, очень удобно :) Сейчас шью сыну брюки, выкройку нашла в номере за 2006 год, перебрав кучу журналов. А была-бы такая подшивка, нашла бы быстрее.  

Як же мені подобається, Олено, що Ви так детально описуєте процес пошиву, і вказуєте точну витрату тканини! Це дуже допомагає! І ідея зі скануванням технічних малюнків також доречна, бо часу на пошуки необхідного втрачається іноді більше, ніж на пошив)

Комплект - капсула і класичний, і сучасний водночас. Невже він дійсно пошитий в 2012 році?! Такі речі не знають часу, не мають віку.
А жилети я також люблю!

Хіт продажу