0

"Красотка" на фабриці

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 04.09.2015
2
Поділитись:

Опис


21.04.2014

Тканина, з якої пошита сукня 2/2014-116А, дуже приємна в роботі і вживанні. Це італійська бавовна з еластином, що тримає форму. Минулої осені я зв’язала Світлані (модератору російського сайту Бурда) берет. Такий, як мій, але світлого кольору. На радість у «відповідь» я отримала в подарунок відріз цієї чудової тканини. І зрозуміло, чому в горох! Я ж маніакально хотіла ну хоч коли-небудь пошити собі сукню «Красунечки»)))

Моя сукня, звичайно ж, не точна копія, та й завдання такого не стояло. Але в моделі з ґудзиками на спинці із лютневого номеру я одразу побачила свою «красуньчину» сукню. Викрійка дуже сподобалася. Як і в більшості випадків роботи з Бурдовськими викройками нічого не змінювала для свого 38-го розміру. Тільки подовжила сукню на 10 см для «посилення» її елегантного вигляду.

Сукня  зручна. Дуже довподоби цей «недопояс», що виходить із защипів спереду на талії і застібується на спинці. Декольте абсолютно в рамках дозволеного. Мене ця сукня переносить у подумках в епоху приблизно на рубежі 50-60-х.

Фото зроблені в херсонському ТРЦ "Фабрика". Раніше це справді була фабрика з виробництва бавовняних тканин. Потім роки занедбаності, а нині, як зараз часто трапляється, це величезний торговельно-розважальний центр.

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

клас! Чекала доки ж ти викладеш цю КРАСОТКУ :) Дуже гарно підкреслює твій стиль! Дошила на днях таке ж майже :))))))

Надю, так так! Це мій стиль:) Буду чекати твою сукню на форумі.

Хіт продажу

№ викрійки 117
69.9грн