0

Півень-тільда - символ 2017 року

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 21.12.2016
16
Поділитись:

Опис


Як відомо, за східним календарем прийдешній новий 2017-й рік буде роком Півня.

Тому і вирішила зробити в подарунок саме цих пташок в стилі тільда.

Літера "b" фірмового малиновго кольору на їхніх светриках є логотипом "BURDA". І це не просто так вишите:) Адже ці півники тепер живуть у членів команди нашого сайту - Ольги Юр'євої і Марини Руденко. Нехай символ нового року допомагає в роботі і надихає на нові проекти:)

Як це зроблено. Іграшка невеличка як для тільди, розміром з долоню. 

Через це потрібно було шити і вивертати дрібні детальки особливо охайно. 

Використала клапті різних тканин - бавовна, букле, шерсть, щільний трикотаж для гребінця. Наповнена пташка дуже щільно волокнами синтепону.

Хвіст допомагає упевнено самостійно сидіти, півник на нього ніби спирається.

Ніжки (лапки) згинаються в колінах. 

Верх штанців є частиною тулуба, штанини окремо пошиті, вдягнуті на лапки і разом з ними пришиті до низу тулуба.

Светрик знімається, демонструю фото півня з оголеним торсом:) Він красень, чи не правда?)))

Светр плела на тонюсіньких спицях №2. Класичний реглан, в'яжеться від горловини суцільним полотном з прибавками по лініях реглану. Потім від окремої нитки вив'язуються рукави, пілочка і деталі спинки. На спинці посередині матрасний шов. Довелося там його зробити, щоб знизу залишити розріз для хвоста.

Викрійку і прототип знайшла в інтернеті.

 

Важливі поради з пошиття іграшок в стилі тільда дивіться у нашому МК

http://burdastyle.ua/masterclasses/tilda-kavovyy-yangol-detalnyy-mayster-klas

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Які вони милі, коли разом!)
Дякую)

Олю, сподіваюся, півник принесе вам удачу в новому році:)

Олено, ну які кумедні півники!!! Викликають у мене лавину позитиву і усмішку до вух! Дуже сподобались, обожнюю такі штучки:), вони покращують настрій!!!

А светрики-светрики, то взагалі моя слабкісь:) Олено, клас!!!

Таню, вони мене веселили своїм виглядом навіть під час роботи над ними:) Дякую!

Які кумедні, та дуже стильні пани))) Бездоганна робота))) Чарівний символ нового року, сподіваюсь буде радувати дівчаток)))

Надю, дякую! Я теж сподіваюсь, що вони даруватимуть добрий настрій:)

Оце крутецькі півні! Хіпстери, та й годі. Стильні, молоді, амбітні хлопці з "Бурдою" в серці! ))) Ох, десь оживилась всередині мене тильдокурка та й очей від цих друзів відвести не може. Просто "Ах"! Олено, Ви - чарівниця!

Таню, ну скажете - тільдокурка))) Таки так, вони такі серйозні хлопці вийшли, із шармом, я б сказала:) Дякую!

Олено, які ж вони красені! Чудові, стильні хлопці! Бездоганна робота, краса в кожній деталі! Дякую за естетичну насолоду та натхнення напередодні свята!

Ірино, дуже приємно, що і вам вони сподобалися:) Як побачила ці створіння в інтернеті, просто "загорілося" повторити. Тепер ще одну пташку буду робити, є бажаючі:)

Олено, ось і я "загорілась" ціми півниками. Якщо Ви не проти, поділіться посиланням.

і я, і я хочу посилання на викрійку! ))) Поділіться, якщо є така можливість. Дякую!

Ірино і Таню, я дам посилання на зображення за пошуком за ключовими словами. 

Там буквально перше зображення і є ця викрійка.

Але хочу зазначити, що трохи змінила форму крилець і гребінця і сама намалювала шаблон для хвоста  (він на викрійці відсутній, бо то насправді викрійка для тільдо-курки))), також додала третій палець на нозі.

https://www.google.com.ua/search?q=%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D0%B0+...

Як шити іграшку в стилі тільда, варто подивитися у МК на нашому сайті, там є деякі важливі моменти, які обов'язково потрібно знати, щоб уникнути помилок

http://burdastyle.ua/masterclasses/tilda-kavovyy-yangol-detalnyy-mayster...

Оленко, дякую!

 

Таню, будь ласка:) 

Я додала в свій коментар і опис посилання на МК, зверніть увагу.

Дякую, Олено! Ваші півники кращі за оригінал

Хіт продажу