0
Акція 1+1=3

Блуза з бантом

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 03.09.2015
4
Поділитись:

Опис


09.02.2012

Якось так виходить, що до Дня народження я шию собі блузки, а не сукні. І вже за традицією допомагав мені в цьому мій котик, який уважно відслідковує увесь процес розкрою і пошиття, за що його і було нагороджено гламурним атласним бантом.

Блузка 12/2011-119 шилася достатньо просто. Декольте на грудях цілком допустимої глибини.

ВАЖЛИВО: блуза легко надягається із закритою «блискавкою» в середньому задньому шві. Викрійка для високих, взяла 76-й розмір, що відповідає за основними мірками моєму 38-му. На свій зріст 170 см нічого не виправляла.

Витрата тканини – 2,10х1,45 м (в журналі на 76-й розмір потребують 2,45). Відпочатку зовсім не хотіла сюди атлас, шукала щось цікаве з дрібним малюнком. Нажаль, нічого такого не знайшлося. І ось продавчиня запропонувала подивитися еластичний атлас трохи розбіленого відтінка теракоти на бавовняній основі з дивовижною назвою «француз».

Кашкет позичила в чоловіка:)

Бант можна зав’язувати по-різному. На моєму фото на спинці ще досить довгі кінці зав’язок зав’язані на вузол і їхні краї на рівні низу блузки знаходяться. Цей варіант добре видно на схемі викройки. А на фото в журналі зав’язки перекрутили під грудями, кінці завели на спинку, ніби обмотали її, вивели знову під груди і зав’язали бант.

Мій блог

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Гарна блузка, дуже Вам до лиця.

Тетяно, дякую! Я навіть розгубилася. Ніколи не шила на замовлення. Хотіла написати, що обговоримо це питання в особистому листуванні і збагнула, що на сайті поки що немає такої можливості.

Олено, дякую! Самій дуже до вподоби ця блузка, а особливо її колір, навіть не підозрювала, що він так мені личитиме.

Зачекайте будь-ласка