0

Пуловер для доньки

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 15.02.2016
8
Поділитись:

Опис


Пуловер в'язала для доньки.

Модель знайшли на одному в'язальному сайті. В'язала майже точно за інструкцією. Зробили його трохи довшим і додали ширини рукавам. Горловина - звичайна кругла бейка за бажанням доньки.

Нитки - акрил, бо все інше нам дуже колеться. Знадобилося близько 250 г темно-синього кольору і 150 г виноградного. Модель двокольорова - однакова з обох сторін.

Зручна модель, хороша лінія реглану. Фото оригінала додаю.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Олено, мені сподобався пуловер! Гарна робота, дуже гармонійно виглядає, коси бездоганні. Майстерно зв'язано. Люблю коси, вони завжди в тренді. Треба й мені щось з косами наплести, щось я давно іх не в'язала.

Дякую, Таню! А я частенько щось із косами плету.

Нравится!!!

Дякую, Ганно:)

Гарний пуловер! Поєднання кольорів дуже сподобалось, коси надають "родзинки", виглядають жіночно. Сплетено охайно, відчувається "рука майстра".

Ірино, дякую! Саме поєднання кольорів і зачепило в цій моделі. Кількість петель в обох половинках однакова - по 50. Та завдяки косам синя частина здається вужчою за виноградну, яка сплетена гладдю. Виходить така асиметрія в кольоровому поділі.

Вау! Просто вау! Очень нравится, особенно сочетание цветов (мне кажется, лучше, чем в оригинале) и реглан такой хорошенький :-)

Дякую, Наталю! Донька обрала дуже гарну модель, молодіжну, так би мовити:) Нитки разом купували.

Хіт продажу