0

Сукня з обкладинки Burda 6/2017

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 28.05.2017
26
Поділитись:

Опис


Ця сукня - той рідкісний у мене випадок, коли тканина чекала на свою викрійку, а не навпаки. Взимку мені попався відріз легкої платтяної тканини дивовижного забарвлення: на полотні 1 метр візерунка на персиковому фоні змінювався 1 метром кайми з темних орнаментів. Мені хотілося вдало об'єднати в одній сукні ці контрастні ділянки. Кілька місяців перебирала викрійки, поки не побачила в анонсі плаття з обкладинки 6/2017#117. Все склалося, це воно! Давно я не чекала журнал з такою нетерплячкою:) Тим більше, що сукню такого вільного фасону з широким воланом по низу хотіла пошити ще з минулого літа.

Отже, з відрізу 2 м шириною 110 см я примудрилася розкроїти бажане плаття, на яке в журналі потрібен відріз 245х124 см. Шила свій 38-й р-р ( мій зріст 170 см). Викрійка простора, але в міру, на мій погляд. Все точно по викрійці, тільки додала довжину нижнього волана. В журналі він 24 см, в моїй сукні - 35. Замість застібки на ґудзик в середньому шві спинки вшила коротку потайну "блискавку". Плечові шви у сукні зміщені на перед, тому зробила на них акцент бейкою шириною 1 см зі смуги тканини з темним орнаментом, який йде і по центральній планці переду. Моє плаття без підкладки, горловина оброблена підкройною обшивкою. Постаралася максимально вдало розташувати на ділянках тканини з різним забарвленням деталі сукні. Пілочка і спинка викроєні зі світлого шматка. Рукави теж, але цілком до волана на них не вистачило тканини. Тому додала їм потрібної довжини до волана з візерунчастого темного відрізка тканини. Боялася, чи не буде занадто строкато, але коли приміряла сукню з наметаними рукавами, зрозуміла, що мені все дуже подобається!

Викрійку можу порекомендувати як дуже хорошу для моделі сукні А-силуету. Особливо сподобалося, як легко увійшов в пройму рукав і як він добре сів. Рукавчик акуратний, не широкий. Модель має чудовий вигляд і без рукавів і воланів, гарна основа для туніки або лаконічної міні-сукні.

Важливо: на переді немає виточок, але пілочка в місці зшивання її з центральною планкою вище талії до горловини має вигин, ніби утворюючи нагрудні виточки, тому там все сидить цілком вдало.

Сукня в моєму блозі

P.S. Через тиждень після опублікування моєї сукні на ФФ, завдяки коментарю Світлани я побачила, що сукню з дещо подібним розташуванням купона носить сестра Кейт Міддлтон Піппа. Збіг? Не думаю))) Ідеї у повітрі:) Приємно усвідомлювати, що моя сукня коштує набагато менше £318.00:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

26 Коментарів

Мене завжди захоплює як Ви акуратно і, здається, до міліметра вирахувано робите речі! Когось в дитинстві зачаровували ілюзіоністи, чи клоуни, а мене - все, що пов'язане з порядком, ідеальністю і лаконічністю. Ви не думали робити відео на ютубі, в процесі пошиття? Я - буду першим і найчастішим фоловером! )))

А сукня - дуже личить Фрайні Фішер )))

Людо, це не фокуси, а уроджені педантизм і прискіпливість:) Якщо серйозно, у мене вже "на автоматі" так виходить. Щоб співпав малюнок на симетричних деталях, просто складаю тканину удвічі і на певних ділянках візерунку точно сколюю ці місця шпильками, щоб не змістився, і потім вже приколюю викрійку.

А знімати поетапно процес шиття, та ще й на відео, нажаль, це не "моє". Справа в тому, що я не дуже люблю сам процес шиття, як не дивно, може, це звучить. Для мене це необхідний і досить складний етап на шляху до отримання бажаної одежини))) Намагаюся пройти цей етап якомога швидше і забути, щоб скоріше насолоджуватися новою річчю. Тому просто даю детальний словесний опис пошиття і роблю більш менш змістовні фото, де добре видно саму річ з різних ракурсів.

... а виглядає так, ніби для вас ця справа - раз чхнути! Дуже гарна робота, приємно дивитись.

Дякую, Єлізавето! Схвальні коментарі надихають:)

Олено, не сукня , а мрія!!! Все подобається - і фасон, і тканина, і виконання. Хочу таку!

Таню, розділяю твій захват від сукні:) Спробуй такий фасон, мені здається, він майже усім личить. А як зручно і не спекотно (пошепки: ще й можна наїстися "від пуза", а пузо потім не видно)))

Гарна тканина! Олена, як це вам з купоном вдалося так вміститися!?)

Трендова модель з воланом, та чудове поєднання малюнка, зробили цю суконьку ще більш файною!

Надю, мене ваш бебі-долл у крапочку надихнув

https://burdastyle.ua/forum/suknya-v-styli-bebi-dol

У мене не копія, звичайно, але щось подібне на цю тему:)

Якось вмістилася у 2 метри:) Розкладала, як пазл, деталі викрійки. Усе, як в моєму МК в 5-му номері Burda описано.

Красива сучасна сукня) Мені дуже подобаються просторі моделі. Дуже приємна колорова гамма і вдале поєднання малюнку! Тобі дуже личить.

Я ще й журналу вживу не бачила)))) а в тебе сукня готова! Оце швидкість! 

Надю, мене саме кольори і візерунок тканини просто підкорили. Якесь виноградно-персикове диво. Тут поєдналися майже усі мої улюблені відтінки. Ця сукня просто зобов'язана була з'явитися у мене:)

Журнал вже у продажу, шукай!

Ну і темп! Я з такою скорістю можу тільки купувати :))) Тканина - це чудо! А про кольори взагалі мовчу, для літа просто знахідка. А от модель, що скриває результат "наїстися", то ризикована річ :) Так і дягне до скоїння гріха...

Дякую, Світлано! О, так, просторий одяг в плані "наїстися" дуже підступний))) В сукнях з чітко окресленою талією ходжу як "дзвіночок", зайвий шматок просто не влізе:)

Гарна сукня! Дякую за детальний опис.

Олю, дякую за коментар!

Гарна сукня! Гарно поєднані кольори! І швидкість виконання мене також вразила.Я лише декілька днів назад купила цей дуже вдалий номер журналу, а тут уже бачу на вас сукню з обкладинки!

Дякую, Юліано! Я просто "на низькому старті" сиділа, чекала омріяну викрійку))) Заздалегідь все підготувала і запланувала вихідні присвятити шиттю сукні, от і вийшло. Навіть сфотографувалася того ж дня:) Вкотре впевнююся, що коли ну дуууже хочеться, то все виходить.

  Олено, ця тканина ніби створена для цієї сукні! Недарма чекала свого часу. Шикарний результат!

Дякую, Ірино! Особливо приємно, що ця сукня таке загальне схвалення викликає, і серед близьких також. 

Олено, Вам неймовірно личить ця сукня! Такі смачні кольори! Швидкість пошиття вражає, але добре розумію, що коли хочеться, та ще всі зірки сходяться, то нічого неможливого немає. Ви це доводите в черговий раз! Дякую!

Лоро, дякую! Майже вашими словами відповіла вище Юліані. Треба дуже захотіти і результат не забариться:)

А ще мені дуже хотілося скоріше показати сукню, бо вона має найбільше "зірочок" доданого в обране в новому номері. Розумію, що дуже корисно ділится досвідом пошиття, особливо зі свіжих випусків. І поки на інших сайтах обговорюють на словах, що у моделі немає виточок, погано сяде, ми вже бачимо, що все з нею нормально, з цією викрійкою. Маю надію побачити ще варіанти в нашій галереї.

Олено! Шикарна сукня в тебе вийшла! Цікаво поєднані такі різні частини купона. Стильно, гарно, індивідуально. Робота вражає своєю акуратністю та чіткістю виконання. Теж накинула оком я на цю модель.

Таню, дякую! Думаю, ця модель має бути популярна серед молодих дівчат також.

До речі, відразу згадала Вашу сукню, коли побачила подібну роботу з купоном: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4558008/Pippa-Middleton-James-...

Світлано, оце так! Дякую за посилання, подивилася - дійсно щось трохи схоже з купоном зроблено. Хоча я раніше не бачила цієї сукні Піппи, я більше за Кейт стежу:)

Додала фото для порівняння. Цікавий збіг. Тепер я ще більше впевнилася, що правильно попрацювала з цією тканиною. Цікаво, що на сайті, де продається сукня, вказано, що вона цілком (і підкладка теж) пошита з поліестеру. Невже знаменитості таке носять? Та ще й недешево ця синтетика коштує.

Алена,очень хорошенькое платице у вас получилось! И цветовая гамма,которая вам очень идет и фасон ваш...гармонично все в целом! Хотела такое пошить из вышитого хлопка и ткань заказала,но в последний момент (же после оплаты) оказалось,что ткань, в выбраном нежно голубом цвете, закончилась...пришлось отложить пошив...я так понимаю у вас ткань штапель?

Ганно, дякую!

Точно визначити вид тканини важко:) Скоріше якась тонка і легка віскоза, яка трохи тримає форму. Побоювалася, що в ній багато синтетики, спокусилася на забарвлення. Але ні, навіть у досить спекотні дні сукня дуже комфортна і "дихає".

Хіт продажу