0
Акція 1+1=3

Сукня в азіатському стилі

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 11.04.2016
8
Поділитись:

Опис


Вирішила показати і свою сукню в азіатському стилі, хоча фотографії і сама сукня вже дворічної давнини.

Можна сказати, що це плаття для мене - сюрприз. Як же мені сподобалася ця модель в журналі, як же хотілося знайти максимально схожі тканини... Практично відразу стало зрозуміло, що завдання вкрай складне, в магазинах і навіть в інтернеті нічого й близько схожого не знаходилося. Підібрати гарну і потрібної якості чорну тканину і до неї тканину з малюнком в кольорах в азіатському стилі на чорному ж тлі ніяк не виходило.

Виручила моя подруга  Юля . Вона на свій смак обрала і подарувала мені на День народження тонкий шовк чорного кольору з незвичайною креповою поверхнею і м'яку пластичну віскозу в трояндах коралового кольору.

Про пошив.

Викрійка виявилася дуже вдалою. Шила свій 38-й р-р без коригувань (зріст 170 см). Все за інструкцією і як в журналі. Довжина без змін - 70 см від талії. Розріз при такій довжині потрібен, інакше незручно ходити, та й не дуже красиво виглядає без нього. Планки горловини теж лягли відразу як треба.

В інструкцію можливо закралася помилка. Там центральну деталь пілочки між мітками радять призборити до 45 см (для 38-го розміру). Але довелося стягувати зборку до 35 см.

Витрата тканини така ж, як в журналі - по 1,25 м кожної тканини. Просто висота деталей сукні, менше не можна. Сукня зручна, фігуру підкреслює, при цьому не сковує рухів.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Очень красивое платье у вас! Я удивлена,почему у меня оно получилось широкое.Обычно размер в размер,мой 42.

Дякую, Наталіє! Сама дивуюся, чому так по-різному викрійка сіла. Моя сукня точно відповідає розміру, не велика і не маленька. Сукня не "впритик", але ця модель і не повинна обтягувати.

Гарна сукня! Ви схожі на Кармен зі страстною трояндою у волоссі. Вам дуже личить! Коралові троянди яскраво підкреслені чорним шовком. Просто шик!

Дякую, Ірино! Це я до Дня народження такою Кармен з азійською ноткою вбралася)))

Така краса, не можливо надивитися, дуже красиве поєднання тканин, красивої дівчини і фігури, ви прикраса нашого сайту :))

О, Ірино, дякую за компліменти! Я так ще й пишатися почну))) Дуже приємно.

Дивлюсь на Ваші фото і бачу героїню серіалу Леді-детектив міс Фрайн Фішер (Раптом буде цікаво поглянути на двійника :) https://www.ex.ua/97731620?r=82480)
Натхнення Вам і енергії для втілення задумів :)

Людо, дякую! У мене давня любов до цього серіалу:) Зачіска в мене така вже давно, а потім виявилося, що у Фрайні така сама:) З моїм захопленням детективами я не могла пропустити цю історію. Мало того, стиль Фрайні Фішер надихнув на створення сукні майже як у неї https://burdastyle.ua/forum/yak-frayni-fisher Там навіть дуже показовий фотоколаж є:)