0

Джинсова сукня як у Fendi

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 30.11.2023
6
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Спочатку я захотіла пошити сумку-ремінь Burda 5/2023#132, потім сподобалася джинсова сукня Burda 12/2023#107. І раптом мені трапилося фото сукні Fendi, і пазл склався) Хто ще не бачив оригінал, погугліть Fendi Blue denim dress.

У викрійці сукні нічого не змінювала, тільки видовжила її до міді та вистрочувала, як класичні джинси, а не так, як в журналі. Мій 38-й розмір на мої прямі плечі сів ідеально. Рукави дуже зручні. В оригіналі сукня на спинці повністю застібається на роз’ємну металеву блискавку. Мені вистачило блискавки до кокетки. Для зручності та краси такі самі блискавки вшила внизу у бокові розрізи. Сумку-ремінь також шила за викрійкою. Тільки сам ремінь зробила, як у Fendi. Сумка і з лицьового боку, і з виворітного пошита з джинсової тканини, лицьовий шар продубльований флізеліном.

Джинсова тканина без еластану, дуже така класична і за кольором, і за щільністю, тобто, досить цупка і груба. Витрата на весь комплект - 2 м х 180 см. У найтовщих місцях, де було декілька шарів тканини, довелося шити вручну. Декоративну строчку робила звичайними нитками у дві нитки.

Сукня надзвичайно подобається, викрійку рекомендую.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Олено, це дуже красиво! От просто ДУЖЕ! Стильно, сучасно.

Дякую, Ірино!

Суперстильно, Олено, і не гірше, чим у "Фенді". Упевнена, що на вашу сукню задивляються і з цікавістю розглядають! Із поясом- це мегакруто, без - просто та елегантно! Дякую за показ,  бо в журналі сукня сидить на моделі  якось не дуже :(

Дякую, Лано! Так, хотілося якнайшвидше пошити цю модель і показати, щоб трошки "реабілітувати". Бо в журналі вона дуже проста на вигляд, не видно її потенціал та виразність. А з поясом - то взагалі шик)

Сукня ВАУ-ВАУ!
Обов'язково шитиму і також з джинсу!
на моделі з журналу навіть увагу не зупинила та і останнім часом заглядаю тільки на технічні малюнки, а в вашому виконанні хочеться повторити!
Дякую!

Дякую, Олесе! Мені дуже приємно) Думаю, ваша сукня, яку неможливо було не помітити ще на фото з флешмобу з плащами, мене десь підсвідомо підштовхнула до цього проєкту.

Хіт продажу